r   e   k   l   a   m   a
reklama

EC 2.3 z efektami specjalnymi

Strona główna Aktualności

O autorze

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o Evermotion Communicator, nowym komunikatorze, który wprowadza sporo ciekawych rozwiązań znanych z iPhona na pulpity naszych PC.

Pierwsze wersje EC wykorzystywały sporo zasobów systemowych, posiadały mało intuicyjny sposób zarządzania kontaktami, zdarzały się też błędy w połączeniu się i obsłudze niektórych sieci z poziomu pluginów czy synchronizacji ustawień z serwerem. Od tamtego czasu sporo zmieniło się na korzyść użytkowników, w dużej części dzięki komentarzom naszych czytelników.

Evermotion Communicator 2.3 dzisiaj to wykorzystywanie minimalnych zasobów pamięci RAM (średnio 3 MB), to ładne efekty specjalne podczas poruszania się po menu programu, lepsza obsługa polskich sieci (Gadu-Gadu, Tlen, Spik), większa stabilność i intuicyjność zarządzania komunikatorem. Ponadto autorzy udostępnili użytkownikom możliwość przewijania listy kontaktów za pośrednictwem paska bocznego (automatycznie ukrywany), dodali menu kontekstowe do listy kontaktów i uwzględnili szereg innych próśb kierowanych przez społeczność.

Miejmy nadzieję, że EC jako jeden z najszybciej rozwijających się komunikatorów na rynku polskim będzie zyskiwał coraz większą popularność i wprowadzi świeże spojrzenie na rozwiązania technologiczne nie tylko na naszym "podwórku".

Najnowszą wersję komunikatora EC 2.3 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial