r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EF Duplicate Files Manager 8.10

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe

EF Duplicate Files Manager to niewielka, lecz przydatna aplikacja, za pomocą której odnajdziemy i usuniemy z dysku twardego niepotrzebne duplikaty plików, zwalniając tym samym miejsce na dysku.

Galeria programu

Obsługa aplikacji jest całkiem prosta i sprowadza się do wybrania dysku lub partycji do przeszukania, aczkolwiek w razie potrzeby nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyszukiwaniem objąć tylko konkretny folder i jego podkatalogi. Po wybraniu lokalizacji, możemy albo rozpocząć proces, albo zajrzeć jeszcze do zaawansowanych opcji, wśród których możemy wybrać czy program ma odnajdywać tylko pliki o takiej samej nazwie, zawartości, wielkości, czy też ignorować pliki bez aktualnej treści, bądź też zaaplikować filtry lub pomijanie wybranych folderów.

Jak więc widać, opcji pomagających w odnajdywaniu i pozbywaniu się zduplikowanych plików jest całkiem sporo. Dodatkowo EF Duplicate Files Manager potrafi rozpoznać zawartość skompresowanych archiwów celem ich analizy. Wśród obsługiwanych formatów odnajdziemy w zasadzie wszystkie najpopularniejsze rozszerzenia, takie jak ZIP, 7-ZIP, ACE, ARJ, GZIP, RAR, TAR, TBZ, ZIP i nie tylko.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. W wersji testowej tylko początkowe pliki na liście odnalezionych posiadają pełne nazwy i ścieżki do nich.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.