EF Duplicate MP3 Finder 2021

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

EF Duplicate MP3 Finder to program do wyszukiwania duplikatów plików audio. Dokładniej: takich samych plików muzycznych, dzięki czemu możemy odnaleźć niepotrzebne "klony" i je usunąć, odzyskując tym samą wolną przestrzeń na dysku.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i to nawet pomimo braku polskiej wersji językowej. Na samym początku użytkownik ma możliwość ustawienia presetu, czyli zestawu (później łatwo edytowalnego) informacji, na podstawie których program będzie poszukiwał duplikatów. Do przeszukania można wskazać wiele folderów oraz dopasować filtry, takie jak porównywanie nazwy albumów, gatunek, BPM itp. Osoby poszukujące bardziej zaawansowanych opcji nie zawiodą się widząc m.in. możliwość sprawdzania plików po dacie modyfikacji, wybranych atrybutach, a nawet długości.

Wbrew nazwie, EF Duplicate MP3 Finder pozwala domyślnie na przeszukiwanie plików muzycznych w formatach nie tylko MP3, ale również OGG, WMA oraz FLAC. Za pomocą pluginów (wtyczek) liczba obsługiwanych formatów drastycznie wzrasta, wzbogacając się między innymi o MP4, WV, XM, APE, CDA i wiele innych. Jak praktycznie każda inna aplikacja tego producenta, także ta pozwala na dość szeroką dozę personalizacji między innymi wyświetlanej czcionki i kolorów.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!