r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EF Find 9.30

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe

EF Find to zaawansowane oprogramowanie do wyszukiwania plików na dysku twardym i innych nośnikach podłączonych do komputera, które cechuje się szybkością działania oraz sporymi możliwościami konfiguracyjnymi.

Galeria programu

Program z pewnością nie wygrałby żadnej nagrody za aspekty wizualne, ale to i lepiej, bo dzięki temu interfejs aplikacji jest prosty i czytelny, a jej użytkowanie nie nastręcza żadnych trudności. Domyślnie możemy po prostu wpisać zapytanie, wybrać lokację do przeszukania i rozpocząć proces. Osoby wymagające bardziej szczegółowych wyników mogą skorzystać z bardziej złożonych opcji, pozwalających wykluczyć lub brać pod uwagę wskazane katalogi, wymusić porównywanie także dużych i małych liter lub też zastosować szereg filtrów, takich jak sprawdzanie daty utworzenia, modyfikacji, wielkość pliku czy też jego atrybuty.

Spore możliwości programu uzupełnia funkcja przeszukiwania archiwów w najczęściej spotykanych formatach, takich jak ZIP, 7-ZIP, GZIP, RAR, ZIP64, IMG, ISO i wielu innych. Dodatkowo EF Find umożliwia szeroki zakres personalizacji - użytkownik może dopasować wiele opcji, w tym krój, wielkość i kolor czcionki, wyświetlane kolory, dopasować pasek narzędziowy i nie tylko.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. W tej wersji tylko początkowe pliki wśród odnalezionych wyników będą wyświetlane z pełnymi informacjami.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.