EF Multi File Renamer 2021

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

EF Multi File Renamer jest aplikacją służącą do masowej zmiany nazw plików i folderów, która może znacznie przyspieszyć ten proces, który w innym przypadku mógłby zająć naprawdę sporo czasu.

Na pierwszy rzut oka widać, że program nie jest przesadnie skomplikowany w obsłudze (skojarzenia z Eksploratorem Windows nasuwają się same), ale odnaleźć w nim można sporo bardziej zaawansowanych opcji. Bazową funkcją jest jednak oczywiście możliwość wskazania folderu z plikami, których nazwy chcemy zmienić, ustawienie zasady zmiany nazw i uruchomienie procesu. Wśród zasad do wykorzystania warto wymienić m.in. filtrowanie plików muzycznych, wyodrębnianie metadanych EXIF itp..

Każdą stworzoną zasadę możemy zapisać na dysku do późniejszego wykorzystania albo przemieszczenia na inny komputer, każdą możemy również w dowolnym momencie edytować. EF Multi File Renamer oferuje szerokie możliwości konfiguracji oraz personalizacji, co ucieszy tych użytkowników, którzy chcą maksymalnie dopasować oprogramowanie pod ich potrzeby. Możliwości programu można dodatkowo rozszerzyć za pomocą pluginów (wtyczek).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!