EF Process Manager 2021

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

EF Process Manager to zaawansowany menadżer procesów, wyświetlający szczegółowe informacje na temat wszystkich uruchomionych aplikacji w systemie i umożliwiający sprawdzenie każdego poszczególnego procesu.

Obsługa programu nie powinna przysparzać nikomu większych trudności, szczególnie osobom mającym doświadczenie z innymi menadżerami procesów. Okno aplikacji podzielone jest na dwie główne części: monitor procesów oraz aktywne moduły, wykorzystywane biblioteki DLL i nie tylko. Każdemu wpisowi towarzyszy wiele szczegółowych informacji, takich jak PID, priorytet procesu, rozmiar w pamięci operacyjnej, rodzaj aplikacji (czy jest to aplikacja 64-bitowa, czy nie), wersja, wydawca, czy też szczegółowa lokalizacja i opis, jeśli akurat takowy jest dostępny.

Każdy z procesów możemy kliknąć prawym przyciskiem myszy, co pozwoli nam zmienić jego priorytet, wyeksportować dane na jego temat (dostępne formaty to HTML, TXT oraz CSV), wyświetlić zmienne środowiskowe, wyszukać konkretnych modułów, wyświetlić jego właściwości albo po prostu zakończyć. Dodatkowo EF Process Manager oferuje rejestrowanie i wyrejestrowanie procesów, personalizację kolorystyki oraz wykorzystywanej czcionki i obsługę skrótów klawiszowych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!