EFT (Eve Fitting Tool) EFT (Eve Fitting Tool) 2.35

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

EFT to najpopularniejszy program do układania wyposażenia statków (fit) w grze EVE Online. Program umożliwia pobranie informacji o postaci oraz planowanie i zapisywanie wyposażenia, z którego ta postać może korzystać.

Po zaimportowaniu postaci za pomocą klucza API konta EFT pozwala układać zestawy modułów dla różnych statków i różnych postaci. Aplikacja pozwala oczywiście podejrzeć znane już umiejętności i posiadane certyfikaty każdej z zaimportowanych postaci.

Odpowiedni statek można wybrać z prostej przeglądarki, a wyposażenie wybiera się z obszernej bazy, gdzie zostały posortowane według kategorii, typu i rozmiaru, jeśli zachodzi taka potrzeba. Program poinformuje, jeśli postać nie ma umiejętności potrzebnych do kierowania statkiem lub używania modułów. Przy układaniu wyposażenia program automatycznie podlicza statystyki statku, jak dostępna moc obliczeniowa i zasilanie, tempo rozładowywania akumulatora, siła ognia, zdolności obronne, prędkość i tym podobne. W razie potrzeby można dodać bonusy pochodzące od innych członków floty.

Program pozwala podejrzeć informacje na temat każdego z dostępnych statków i modułów.

Na bieżąco wyliczana jest także orientacyjna cena zestawu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!