r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EFT (Eve Fitting Tool) 2.35

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria

EFT to najpopularniejszy program do układania wyposażenia statków (fit) w grze EVE Online. Program umożliwia pobranie informacji o postaci oraz planowanie i zapisywanie wyposażenia, z którego ta postać może korzystać.

Po zaimportowaniu postaci za pomocą klucza API konta EFT pozwala układać zestawy modułów dla różnych statków i różnych postaci. Aplikacja pozwala oczywiście podejrzeć znane już umiejętności i posiadane certyfikaty każdej z zaimportowanych postaci.

Odpowiedni statek można wybrać z prostej przeglądarki, a wyposażenie wybiera się z obszernej bazy, gdzie zostały posortowane według kategorii, typu i rozmiaru, jeśli zachodzi taka potrzeba. Program poinformuje, jeśli postać nie ma umiejętności potrzebnych do kierowania statkiem lub używania modułów. Przy układaniu wyposażenia program automatycznie podlicza statystyki statku, jak dostępna moc obliczeniowa i zasilanie, tempo rozładowywania akumulatora, siła ognia, zdolności obronne, prędkość i tym podobne. W razie potrzeby można dodać bonusy pochodzące od innych członków floty.

Program pozwala podejrzeć informacje na temat każdego z dostępnych statków i modułów.

Na bieżąco wyliczana jest także orientacyjna cena zestawu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W EVE Online można grać za darmo. Sprawdź też narzędzia dla grających

34
15.11.2016  •  Anna Rymsza

Nadszedł dzień, na który czekało wielu miłośników gier online i kosmicznych strategii – EVE Online (znana też jako Excel Online) od dziś jest dostępna częściowo za darmo. W kosmiczne MMO można grać bez płacenia nie tylko przez 2 tygodnie okresu próbnego, ale bez limitu czasowego, choć z pewnymi ograniczeniami postaci. EVE działa na Windowsie i macOS, częściowo wspierany jest również Linux. EVE Online jest grą pod wieloma względami fascynującą. Przede wszystkim jest bardzo rozbudowana i wymaga współpracy i strategii, by osiągnąć sukces. Walki wymagają wysokich umiejętności strategicznych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.