EGGChase na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Wraz z nadchodzącym weekendem, w rubryce "Gra na weekend" pojawia się pozycja EGGChase oferująca przesympatyczną rozrywkę w sam raz na zbliżające się dni.

Na sznurze do suszenia bielizny pomylonym najwyraźniej z grzedą, zasiada 6 dorodnych kurczaków. Ptaki znoszą na przemian różnokolorowe jaja, które trzeba starannie wyłapywać do sterowanego ruchami myszy kosza umieszczonego w dolnej części planszy. Należy jednak uważać, by przy okazji "jajobrania" nie załapać się na dodatkowe, przykre niespodzianki (odchody, krety, klej, zaniżenie punktacji), którymi to opierzone ptaszyska często nas raczą. W celu opróżnienia kosza należy przesunąć go do lewej krawędzi planszy i kliknąć lewym przyciskiem myszy.

Głównym zadaniem gracza jest zdobycie jak największej liczby punktów w ściśle określonym przedziale czasowym. Warto również zwrócić uwagę na nienaganną oprawę audiowizualną produkcji oraz rozbudowane opcje ustawień rozgrywki. Gra mimo swej prostoty jest w stanie zapewnić kilka chwil dobrej zabawy.

Grę EGGChase można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami Pirata i jego Papugi, zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy