r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ELISOFT Faktury 2017 12.8.4.0

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ELISOFT Faktury to bardzo dobra i darmowa aplikacja do fakturowania, umożliwiająca wygodne dokumentowanie wszelakich transakcji sprzedaży oraz zakupu. Oferuje ona także przydatne w większości firm funkcje tworzenia i zarządzania bazą kontrahentów, pracowników oraz towarów i usług.

Galeria programu

Program daje możliwość tworzenia dokumentów dotyczących sprzedaży oraz zakupów, wśród których znalazły się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. Proces ich wypełniania jest bardzo prosty i większości przypadków ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych klientów, towarów czy usług. ELISOFT Faktury dysponuje również modułem odpowiedzialnym za tworzenie kart pracowników, które poza danymi osobowymi pozwala gromadzić informacje o zajmowanym przez daną osobę stanowisku, zakresie obowiązków itp.

Aplikacja dobrze sprawdza się podczas pracy na pojedynczym stanowisku, jak również wielu komputerach w obrębie sieci. Dostęp do programu zabezpieczony jest hasłem, a administrator posiada możliwość tworzenia osobnych kont dla każdego z pracowników. Przygotowane przy użyciu ELISOFT Faktury dokumenty mogą zostać standardowo wydrukowane, ale również wysłane mailowo do klienta bezpośrednio z poziomu programu. Aplikacja daje możliwość korzystania z wielu kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Wystawia faktury w PLN i w EUR, korzystając automatycznie z kursów NBP. Wbudowany magazyn towarów i usług pozwala z kolei na sprawną ewidencję asortymentu. W ręce użytkownika trafia dodatkowo zintegrowany moduł do analiz, przedstawiający w czytelny, graficzny sposób obroty w firmie, zapotrzebowanie na oferowane towary itp.

ELISOFT Faktury z powodzeniem wykorzystywany może być nie tylko do fakturowania, ale również kontaktów z klientami, monitorowania płatności i wysyłania przypomnień o zapłacie, tworzenia zestawień sprzedaży, a także ewidencjonowania kosztów i wydatków w przedsiębiorstwie.

Podstawowe funkcje/możliwości programu

 1. wystawianie faktur VAT zakupu i sprzedaży
 2. wystawianie proform
 3. wystawianie korekt do faktur
 4. zarządzanie listą faktur, z dużymi możliwościami filtrowania, selekcjonowania i wyszukiwania faktur
 5. zapisywanie faktur do pliku PDF
 6. wysyłanie faktur bezpośrednio z programu przez email do klienta (faktura w postaci PDF znajdzie się w załączniku)
 7. obsługa wielu kont bankowych
 8. obsługa wielu kas do rozliczeń/wpłaty z faktur, gotówkowe, przelewy, rozliczenia własne/baza klientów (kontrahentów) z łatwym wyszukiwaniem i grupowaniem klientów
 9. możliwość definiowania osób kontaktowych
 10. możliwość tworzenia notatek związanych z klientami
 11. ostrzeganie o zaległych nieuregulowanych płatnościach klienta
 12. możliwość zdefiniowania osobnych kont z uprawnieniami do programu dla pracowników
 13. praca na jednym lub wielu stanowiskach w sieci
 14. automatyczne podpowiadanie nazw ulic, miejsowości, kodów pocztowych w danych kontrahenta
 15. sprawdzanie poprawności polskich numerów NIP
 16. wystawianie faktur również w EUR z automatycznym pobraniem kursu waluty z NBP
 17. kursy wszystkich walut NBP
 18. możliwość definiowania własnego logo i dodatkowych informacji na fakturze z użyciem formatowanego tekstu
 19. możliwość definiowania szablonów wysyłanych maili do klientów (własna treść przy wysyłaniu faktury lub przypomnienia zapłaty)
 20. obsługa bazy danych usług i materiałów które można wykorzystać do szybkiego tworzenia faktur
 21. możliwość grupowania faktur według dowolnych pól, np. terminów płatności czy kontrahentów
 22. tworzenie zestawień faktur z podsumowaniami, z podziałem na waluty
 23. monitorowanie płatności przy użyciu systemu filtrów i automatyczne wysyłanie przypomnień zapłaty
 24. wykonywanie graficznych analiz danych na podstawie faktur, m.in. obliczenie dochodu w kolejnych miesiącach, wartościowości kontrahentów, analiza sprzedaży towarów i usług, sprzedaż z rozkładem na miasta i województwa, obroty w podanym okresie
 25. rozliczanie faktur i automatyczne tworzenie dokumentów fasowych KP/KW
 26. zestawienie dokumentów kasowych KP/KW
 27. możliwość eksportu danych z każdej tabeli do pliku arkusza Excel (XLSX)
 28. uprawienia do funkcji i danych przydzielane osobno użytkownikom programu

Uwaga!

 • Wersja darmowa ELISOFT Faktury pozwala użytkownikowi wystawić w ciągu miesiąca maksymalnie 15 faktur i rachunków.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Duzo opcji o ile program działa
Fatalna pomoc techniczna
ocena użytkownika

Jesli program dziala, to kazdy jest dobry. Gorzej, gdy pojawia się problem. Milutka i absolutnie niepotrzebna Pani przez telefon instruuje który temat pomocy może nas dotyczyć, po czym prosi o wysłanie maila. I tu się kończy wsparcie, ponieważ nikt nie odpowiada na maila. Nie mam dostępu ani do programu ani do bazy danych. Sprzedaż stoi! Porażka...

08.06.2017 16:00 | Recenzja do wersji 2017 12.5.4.0
Bardzo funkcjonalny, czytelny, niezawodny i prosty w obsłudze.
Absolutnie brak minusów.
ocena użytkownika

Sprawdziłem kilka programów na rynku i ten jest zdecydowanie najlepszy. Ładny i czytelny interfejs, umożliwia totalne dostosowanie wydruków dla każdej firmy, mnogość funkcji dla firm bardziej złożonych firm i przede wszystkim darmowy. Korzystam z niego od prawie trzech lat i teraz zapłacę za licencję chłopakom za dobrą robotę i usprawnienie mojej firmy.
Pozdrawiam.

19.09.2016 17:36 | Recenzja do wersji 2016 11.4.9.0
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #907 22.08.2017 22:51

ja od jakiegoś czasu używam tylko online np. invoicivo lub afaktury

opi   6 #906 20.08.2017 17:10

@ryszard-888: Rachunki wystawiasz tak jak i paragony. Poza tym możesz wystawiać FAKTURY bez VAT. wystarczy zmodyfikować szablon faktur o wpis o zwolnieniu z VAT. Jeśli chcesz aby to skonfigurować, mogę pomóc.

ryszard-888   1 #905 16.08.2017 12:41

@elisoft: Zanim pobiorę ten program chcę dopytać, czy przy pomocy tego programu będę mógł wystawiać rachunki? Na razie nie jestem Vatowcem. Przeczytałem opis, ale nie znalazłem tam takiej informacji. A może inna propozycja dla nievatowców.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.08.2017 12:46
ryszard-888   1 #904 16.08.2017 12:39

Witam wszystkich. Zanim pobiorę ten program chcę dopytać, czy przy pomocy tego programu będę mógł wystawiać rachunki? Na razie nie jestem Vatowcem. Przeczytałem opis, ale nie znalazłem tam takiej informacji.

  #903 10.08.2017 16:08

nie wiem kto pisal program, ale swietna robota ;) uzywalem cos na podobe niedawno http://www.systim.pl w wersji online, tylko ze wersja online akurat nie dla mnie bo w podrozy takiego to potrzebuje moja zona i dalej uzytkuje, a ja stacjonarnie ptorzebowalam do wystawiania tylko fakturek, takze rewelacja. Polecam, przyjemny i czysty program

  #902 02.08.2017 15:48

bardzo dobry program, polecam

  #901 01.08.2017 07:55

Świetny program, trochę czasy zajmuje przyzwyczajenie się do obsługi bo niestety nie jest do końca intuicyjny, ale później nie sprawia problemów.

  #900 18.07.2017 09:08

Doskonały program. Dużo już o nim napisano. Od kilku lat korzystam właśnie z niego. Jest kilka rzeczy, które bym zmienił, a może to ja muszę się douczyć użytkowania? Ogólnie jestem zadowolony z funkcji programu. Zaznaczę, że służy mi tylko do fakturowania :)

  #899 14.07.2017 02:38

Bardzo przyjemny program. Wręcz znakomity.
Niektóre funkcje nieintuicyjne, np. "Zapłacona". Jeszcze troszkę personalizacji by się przydało, ale to drobiazgi.

  #898 30.06.2017 13:59

Program wystarczający dla mnie. Działa szybko, ma dużo przydatnych funkcji - dziękuję.

elisoft   4 #897 06.06.2017 00:50

Witamy :-) W odpowiedzi do niektórych zapytań - aplikacja ELISOFT Faktury 2017 jest programem bezpłatnym i bez ograniczenia czasowego, można jej legalnie używać prowadząc firmę. Aplikacja powinna być wystarczająca do swobodnego korzystania z programu w mikro przedsiębiorstwach i małych firmach. Jeśli firma się rozwija i potrzebuje obsługiwać więcej dokumentów, wezwania, noty, produkcję towarów, płatności internetowe i inne funkcje nieobecne w wersji darmowej - to dostępne są do wyboru jeszcze dwie wyższe wersje płatne (i demo tych wersji jest 30-dniowe). Wszystkie wersje programu można mieć zainstalowane jednocześnie i przechodzić pomiędzy nimi. Porównanie co zawiera dana wersja, podajemy na naszej stronie.

@sstr Taki objaw wskazuje na zablokowanie pliku wydruku - proszę jednakże umieścić logo na wydruku faktury w sposób który opisujemy na naszej stronie w zakładce Pomoc ("Jak zmienić logo na wydruku..."), a wówczas to rozwiąże problem. Gdyby się tak nie stało, prosimy o informację przez zakładkę Kontakt, postaramy się pomóc.

@anonim Stopkę proszę dodać w menu Ustawienia / Ustawienia programu / Wysyłka maili / Szablony maili - stopkę wprowadzić bezpośrednio w szablonie maila. Dzięki szablonom maili można dostosować układ i wygląd całej wiadomości zależnie od wysyłanego dokumentu - może być ona inna przy wysyłce wezwania do zapłaty (np. z pieczęcią prewencyjną), a inna przy wysyłce faktury czy zamówieniu towarów.

  #896 30.05.2017 23:21

Używam od kilku lat w jednoosobowej działalności. Super się sprawdza i prosty w obsłudze. Szczerze polecam!!!

JerzyXL   1 #895 26.05.2017 11:42

JerzyXL
dobry program dla małych firm - gorąco polecam

  #894 15.05.2017 20:37

Ostatnie wersje programu maja usunieta funkcje ustawienia stopki w mailach - jedna stopka do wszystkich wzorow maili.
Prosze o poprawienie bledu programu, lub jesli to celowy zamiar o przywrocenie stopki w mailach.

  #893 05.05.2017 16:42

Polecam program, ma wszystko czego potrzeba małej i mikro firmie!

Lucas1981   2 #892 22.04.2017 16:10

To w koncu darmowy ten program czy nie?
Polecany czy nie? (wysypuje sie?) dziwne te komentarze :/

  #891 21.04.2017 23:53

@Właściciel firmy (niezalogowany):
ale zdajesz sobie sprawę, że to jest darmowe oprogramowanie i nikt nie karze tobie z niego korzystać?

  #890 13.04.2017 09:31

Nie miła obsługa telefoniczna (oczywiście już po dokonaniu zakupu programu)
Dział 'pomoc" odpisuje po 2 dniach, więc jeżeli masz problem nie możesz wykonywać swojej pracy przez 2 dni. Przy prowadzeniu firmy jest to nie dopuszczalne.

  #889 11.04.2017 18:09

Korzystam od kilkunastu miesięcy. Program jest pierwszorzędny dla małych firm.

  #888 11.04.2017 08:32

Jest niezły. Używam od 6 lat. Jest też jeden minus przy próbie wystawienia kolejnej fv i wydruku jej np do pdf - program się wysypuje a fv nie zostaje wydrukowana i trzeba go odpalać od początku - wiec podsumowując każde wystawienie fv wiąże się z ponownym uruchomieniem programu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.