EMCO UnLock IT EMCO UnLock IT 5.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EMCO UnLock IT to przydatne narzędzie w przypadku, kiedy nasza praca zostaje przerwana przez nieusuwalny plik lub folder, który jest wykorzystywany przez inną aplikację lub usługę. Dzięki temu oprogramowaniu zidentyfikujemy problematyczny proces.

Program jest w stanie wykryć, które aplikacje, procesy lub usługi blokują wybrany plik lub folder na wiele sposobów, dostarczając jednocześnie odpowiednich informacji. Wśród nich odnajdziemy PID, nazwę aplikacji, ścieżkę do jej pliku wykonawczego, a prawy przycisk myszy umożliwi dotarcie do kolejnych opcji. Odnajdziemy tam możliwość zabicia procesu/aplikacji, zamknięcie tylko wybranych wątków, otworzenie lokalizacji w Eksploratorze Windows, włączenie bardziej szczegółowej listy informacji oraz wyszukiwarki.

Program można obsługiwać na dwa sposoby. Pierwszym jest oczywiście samo okno aplikacji, z poziomu którego możemy wskazać zablokowany plik lub folder - aczkolwiek ta opcja aż prosi się o wsparcie dla metody "przeciągnij i upuść", która niestety, nie jest obsługiwana. Drugą opcją jest menu kontekstowe, a to dzięki temu, że EMCO UnLock IT bezproblemowo integruje się z systemem i oferuje łatwy dostęp do aplikacji z poziomu wspomnianego menu. Wystarczy więc prawym klawiszem myszy wskazać kłopotliwy plik i wybrać odpowiednią opcję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!