r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EMDB 3.09

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EMDB to bardzo dobre i darmowe narzędzie kierowane do kinomaniaków, które umożliwia wygodne katalogowanie wszystkich pozycji z posiadanej wideoteki. Przy jego użyciu zapiszemy na dysku komputera informacje o wszystkich posiadanych i/lub obejrzanych filmach czy serialach.

Galeria programu

Program oferuje funkcjonalność pozwalającą wygodnie i komfortowo zarządzać zbiorem posiadanych/obejrzanych filmów, niezależnie czy zawiera on kilka czy tysiące pozycji. W dodawaniu poszczególnych tytułów do bazy pomaga wbudowana opcja importu danych na temat filmu z internetowych baz danych (IMDB, DVDEmpire, FreeCovers.net, MovieMeter.nl). Nie zabrakło oczywiście także możliwości pobierania okładek. Użytkownik może dowolnie sortować zawartość wideoteki według różnych kryteriów, jak również wyszukiwać wybrane pozycje. Inne oferowane funkcje to automatyczna aktualizacja opisów, moduł statystyk, obsługa skrótów klawiszowych oraz możliwość eksportu danych do plików HTML, TXT i CSV.

Aplikacja poza możliwością gromadzenia informacji o posiadanych tytułach z powodzeniem posłużyć może również do tworzenia "listy życzeń", czyli zestawienia filmów, które chcielibyśmy obejrzeć lub które np. pożyczyliśmy znajomym. Atutem aplikacji jest ciekawy i przyjazny początkującym interfejs graficzny oraz funkcja masowego importu materiałów wideo zapisanych na komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #4 21.11.2015 11:25

dobry program, super interfejs, wszystko działa lekko i sprawnie

mrDark   8 #3 03.01.2015 18:35

@serda (niezalogowany): Pod Win 8.1 wszystko działa. Świetny program :)

  #2 22.12.2014 20:36

szkoda nerwów,nic nie działa na 8-ce,nawet nie można się dostać do nowszej wersji

lucyfer1986   7 #1 17.12.2014 11:25

jak segregować seriale i filmy oddzielnie, kto wie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.