ERP CONNECTOR ERP CONNECTOR wersja 2.4.1

Strona główna iOS Biuro i firma Programy księgowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

ERP CONNECTOR to aplikacja mobilna umożliwiająca zdalny dostęp do systemu handlowego/ERP. Za jej pomocą możemy między innymi przeglądać dane kontrahentów, faktury, asortyment czy też dodawać zamówienia.

Aby skorzystać z aplikacji niezbędne jest logowanie oraz posiadanie specjalnego oprogramowania serwerowego. Znajdziemy je na stronie producenta.. Wśród wspieranych przez ERP CONNECTOR systemów znajdują się między innymi: CDN Opt!ma, CDN XL, Enova, Hermes SQL, Corax, SubiektGT, Navireo, Symfonia Forte, ODL PolkaSQL oraz wiele innych. Pełną listę możemy znaleźć w opisie aplikacji.

Pomimo specyfiki danych zawartych w aplikacji są one czytelne nawet na mniejszych ekranach starszych iPhone'ów. Przeglądanie danych kontaktowych jak i faktur nie powinno sprawiać żadnego problemu. Kolejną zaletą jest dobrze przemyślany interfejs, dzięki któremu nawigacja w ERP CONNECTOR jest intuicyjna. Przyczepić się można jedynie braku zgodności z nowym, płaskim iOS. Aplikacja trąci poprzednimi wersjami systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!