ES Disk Analyzer ES Disk Analyzer 1.0.2.9

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

ES Disk Analyzer to narzędzie do zarządzania pamięcią masową urządzenia przenośnego oraz zainstalowanej w nim karty pamięci.

ES Disk Analyzer zawiera wiele przydatnych funkcji, dzięki którym możemy przeglądać foldery, lokalizować dokumenty, szukać duplikatów, a następnie usuwać je w celu zwolnienia miejsca. Nowoczesny, przejrzysty interfejs użytkownika sprawia, że zarządzanie danymi z poziomu opisywanej aplikacji jest niezwykle proste, a pozbycie się zbędnych danych (pliki tymczasowe, wpisy w dzienniku zdarzeń, puste foldery) zajmuje jedynie chwilę.

Specjalna zakładka dostępna w ES Disk Analyzer zawiera pliki utworzone w ciągu ostatniego tygodnia, co pozwala nam zapoznać się z najnowszymi dokumentami, zdjęciami, piosenkami lub jakimikolwiek najnowszymi danymi bez konieczności wyszukiwania ich w poszczególnych katalogach. W innym dziale wyświetlimy natomiast duże pliki, czyli takie, których waga przekracza 10 MB.

Co ciekawe, ES Disk Analyzer umożliwia także kompresowanie wybranych obrazów metodą stratną lub bezstratną. To kolejny sposób na to, by zwiększyć ilość miejsca w pamięci urządzenia. Warto z niej skorzystać, by zmniejszyć rozmiar dużych plików lub rzadko używanych obrazów, które nie są nam potrzebne w wysokiej rozdzielczości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!