ES File Explorer 4.1.7.1.14

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

ES File Explorer to rozbudowany menedżer plików, który oferujący między innymi swobodne przeglądanie danych zgromadzonych w pamięci telefonu, karcie SD lub nawet pamięci systemowej, o ile udzielimy aplikacji praw roota. Zmiana nazwy, kopiowanie, wycinanie i wklejanie plików, lub utworzenie folderu stają się dzięki tej aplikacji niezwykle łatwe.

Program ten nie służy tylko i wyłącznie do przeglądania plików. Dzięki obsłudze protokołów sieciowych możliwe jest także połączenie się z sieciami LAN, FTP, niezwykle popularną ostatnio chmurą, czy też Bluetooth. Umożliwia to współdzielenie, lub tworzenie kopii zapasowych ważnych plików. Aplikacja oferuje także szereg opcji zarządzających urządzeniem, takich jak menedżery: aplikacji, pobierania, systemu lub zdalnego sterowania. Radzi sobie także z edycją plików tekstowych, przeglądaniem zdjęć czy odtwarzaniem filmów wideo.

ES File Explorer to aplikacja, nad której posiadaniem zdecydowanie warto się zastanowić. Oferuje ona szereg ciekawych funkcji, a przy tym jest darmowa i nie wyświetla reklam. Do działania wymaga jedynie Androida w wersji wyższej niż 2.0.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rozbudowany ES File Explorer o krok od przejścia na Material Design

16
03.08.2015  •  Łukasz Tkacz

Coraz więcej aplikacji dostępnych na Androida przebudowuje swój interfejs na zgodny z założeniami Material Design, jakie pojawiły się wraz z premierą Andrida 5.0 Lollipop. Teraz na podobny krok zdecydowali się autorzy bardzo popularnego menadżera plików ES File Explorer. Na szczęście zmiany nie są ogromne i dotychczasowi użytkownicy nie mają powodów do zmartwień. Nowa wersja 4.0, znajdująca się jak na razie w fazie beta nie wygląda tak, jak wiele aplikacji przygotowanych przez Google. Interfejs jest prosty, niemniej nie spłaszczono go tak, jak miało to miejsce w np. polskim Solid Explorerze.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Butcher696   9 #7 22.03.2017 00:08

@Domker: Widac to jest jedyny problem na MIUI tej wersji romu i danegoo typu developera na smarta jakiego masz . Zmiana romu na coś lepszego albo czekanie na poprawke

Butcher696   9 #6 22.03.2017 00:07

@Domker: Nie miedzy 4+ do obecnego jest to samo starsze 3 ,2,1 tak - ja jakiś czas temu po instalowałem ostatnia wersje na wielu smartach i tabach swoich od 2.3-6 andka - Większość na CM wersjach a wielu stosk producenta od QVGA ekranów - QHD i nie ma problemu nawet pomiędzy róznymi na nich DPI - zawsze czytelne i w trybie Tablet i w trybie smart.

Na Andkach 1.6-2.2 używam ostatniej wersji 2.X wpierającej do 2.3 od 3 już Android 4.0

Fakt faktem ,jak można zaczynac jako jedyny explorer w sklepie a potem rozwijać się i być najlepszym by pewnego dnia zejśc na psy - albo chęc kasy to spowodowało by Pro wersje zrobic albo nie wiem . Ale w obecnym to reklama na reklamie , mase o dodatkowe aplikacje i te fakowe powiadomienia z reklamami i nawet teraz od jakies ostatniej wersji to 3s czekania by przejsc od ekranu do explorera .

Owszem ratuje to zakup wersji pro lub z .... posiadanie ale - co to za paranoja ,brakuje jeszcze szpiegowania w tle i tyle.
A starsza wersja robi to samo i przynajmniej ma tylko to co potrzeba .

Domker   9 #5 21.03.2017 12:31

@Butcher696: Tylko niestety starsza wersja używa starszego Android API i np. w Android 6 z MIUI wszystkie menu są przyciemnione, że ledwo napisy widać, co nie znaczy, że nadal nie jest funkcjonalna.

Butcher696   9 #4 21.03.2017 00:38

@Domker: Dokładnie urzywałem od czasu 1.6 andka wydania jej do wersji 4.02.3 final - jest normalnym i najlepszym File Explorerer - po wyrzej to sterta pytania o instalacje aplikacji ,reklamy ,pytania a ba w najnowszej darmowej wersji jest teraz 3s czekania by z okna do explorera wejsc - zrobili to by zrobic apke PRO wersje i tam kase biora by 99% tego z free wywalic . Słabo z 1temu po meczeniu sie wróciełem do 4.02.03 wersji na kazdym sprzecie i do dzis urzywam

Domker   9 #3 18.02.2016 21:13

Od wersji 04.02.04 aplikacja zamieniła się w jeden wielki bloatware!
Karty zablokowane na stronie domowej z clean managerem i aplikacjami proponowanymi.
Co ciekawe zrobili wersję PRO gdzie te już częściowo można denerwujące rzeczy wyłączyć.
Także downgrade do 04.02.03! ostatniej wersji którą da się używać.

mdes   2 #2 05.05.2015 10:32

Moim zdaniem to jest dobry program, do tego polecam System tuner pro, sd main pro , Bez tego moj android nie ma sensu bo lubie głeboko sprawdzac i czyscic z plikow.

  #1 26.04.2015 20:11

Zainstalowałem ten program na Lenovo YOGA tablet2 i jestem z niego b. zadowolony. Obsługa plików b. sprawna. Posiada własny kosz. Otwiera 12 okien jednocześnie. Jedno co mi się nie podoba to nieco za szara kolorystyka.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych