r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ES File Explorer 4.1.6

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

ES File Explorer to rozbudowany menedżer plików, który oferujący między innymi swobodne przeglądanie danych zgromadzonych w pamięci telefonu, karcie SD lub nawet pamięci systemowej, o ile udzielimy aplikacji praw roota. Zmiana nazwy, kopiowanie, wycinanie i wklejanie plików, lub utworzenie folderu stają się dzięki tej aplikacji niezwykle łatwe.

Galeria programu

Program ten nie służy tylko i wyłącznie do przeglądania plików. Dzięki obsłudze protokołów sieciowych możliwe jest także połączenie się z sieciami LAN, FTP, niezwykle popularną ostatnio chmurą, czy też Bluetooth. Umożliwia to współdzielenie, lub tworzenie kopii zapasowych ważnych plików. Aplikacja oferuje także szereg opcji zarządzających urządzeniem, takich jak menedżery: aplikacji, pobierania, systemu lub zdalnego sterowania. Radzi sobie także z edycją plików tekstowych, przeglądaniem zdjęć czy odtwarzaniem filmów wideo.

ES File Explorer to aplikacja, nad której posiadaniem zdecydowanie warto się zastanowić. Oferuje ona szereg ciekawych funkcji, a przy tym jest darmowa i nie wyświetla reklam. Do działania wymaga jedynie Androida w wersji wyższej niż 2.0.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rozbudowany ES File Explorer o krok od przejścia na Material Design

16
OPROGRAMOWANIE 03.08.2015 | Łukasz Tkacz

Coraz więcej aplikacji dostępnych na Androida przebudowuje swój interfejs na zgodny z założeniami Material Design, jakie pojawiły się wraz z premierą Andrida 5.0 Lollipop. Teraz na podobny krok zdecydowali się autorzy bardzo popularnego menadżera plików ES File Explorer. Na szczęście zmiany nie są ogromne i dotychczasowi użytkownicy nie mają powodów do zmartwień. Nowa wersja 4.0, znajdująca się jak na razie w fazie beta nie wygląda tak, jak wiele aplikacji przygotowanych przez Google. Interfejs jest prosty, niemniej nie spłaszczono go tak, jak miało to miejsce w np. polskim Solid Explorerze.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Domker   6 #3 18.02.2016 21:13

Od wersji 04.02.04 aplikacja zamieniła się w jeden wielki bloatware!
Karty zablokowane na stronie domowej z clean managerem i aplikacjami proponowanymi.
Co ciekawe zrobili wersję PRO gdzie te już częściowo można denerwujące rzeczy wyłączyć.
Także downgrade do 04.02.03! ostatniej wersji którą da się używać.

mdes   2 #2 05.05.2015 10:32

Moim zdaniem to jest dobry program, do tego polecam System tuner pro, sd main pro , Bez tego moj android nie ma sensu bo lubie głeboko sprawdzac i czyscic z plikow.

  #1 26.04.2015 20:11

Zainstalowałem ten program na Lenovo YOGA tablet2 i jestem z niego b. zadowolony. Obsługa plików b. sprawna. Posiada własny kosz. Otwiera 12 okien jednocześnie. Jedno co mi się nie podoba to nieco za szara kolorystyka.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.