ES File Explorer ES File Explorer 4.1.8.7.1

Strona główna Android Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

ES File Explorer to rozbudowany menedżer plików, który oferujący między innymi swobodne przeglądanie danych zgromadzonych w pamięci telefonu, karcie SD lub nawet pamięci systemowej, o ile udzielimy aplikacji praw roota. Zmiana nazwy, kopiowanie, wycinanie i wklejanie plików, lub utworzenie folderu stają się dzięki tej aplikacji niezwykle łatwe.

Program ten nie służy tylko i wyłącznie do przeglądania plików. Dzięki obsłudze protokołów sieciowych możliwe jest także połączenie się z sieciami LAN, FTP, niezwykle popularną ostatnio chmurą, czy też Bluetooth. Umożliwia to współdzielenie, lub tworzenie kopii zapasowych ważnych plików. Aplikacja oferuje także szereg opcji zarządzających urządzeniem, takich jak menedżery: aplikacji, pobierania, systemu lub zdalnego sterowania. Radzi sobie także z edycją plików tekstowych, przeglądaniem zdjęć czy odtwarzaniem filmów wideo.

ES File Explorer to aplikacja, nad której posiadaniem zdecydowanie warto się zastanowić. Oferuje ona szereg ciekawych funkcji, a przy tym jest darmowa i nie wyświetla reklam. Do działania wymaga jedynie Androida w wersji wyższej niż 2.0.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!