ESET USSD Control ESET USSD Control 1.1

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antywirusowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

ESET USSD Control to aplikacja, dzięki której ochronimy swoje urządzenie mobilne przed atakami z wykorzystaniem kodów USSD zawierających niekiedy złośliwe wiadomości SMS, kody QR czy odnośniki do stron internetowych.

Dlaczego ESET USSD Control?

Warto zainstalować ESET USSD Control, by zapobiec atakom, gdyż mogą one doprowadzić do wielu przykrych sytuacji, włącznie z usunięciem wszystkich danych z karty SIM czy też przywróceniem smartfona lub tabletu do ustawień fabrycznych.

ESET USSD Control wymaga szybkiej konfiguracji. Po zainstalowaniu aplikacji musimy uruchomić na swoim urządzeniu przenośnym stronę internetową dostępną pod adresem http://www.eset.com/tools/ussdtest i poczekać na wyświetlenie monitu o wykonanie czynności. Kiedy ten się pojawi, trzeba zaznaczyć pole „always perform this action” i wybrać funkcję ESET USSD Control.

Czym są kody USSD?

W ramach uzupełnienia należy wyjaśnić, że kody USSD składają się zwykle z cyfr oraz znaków specjalnych. Dzięki nim można doładować stan konta w telefonie, aktywować dodatkowe funkcje i nie tylko.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja do ochrony smartfonów i tabletów przed atakami z użyciem kodów USSD
  • prosta konfiguracja
  • zapobiega utracie danych z karty SIM i całego smartfona lub tabletu
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!