reklama

ESET - co z premierą nowych produktów ?

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj wieczorem w wielu polskich jak i zagranicznych serwisach pojawiły się do pobrania nowe wersje produktów firmy ESET - Smart Security i NOD32 Antivirus 3.0.

Oficjalnie ze strony firmy ESET nie można jeszcze pobrać najnowszych wersji aplikacji, ponieważ ich premiera przewidziana została na 5. listopada. Wiele serwisów zdobyło kompilacje programów NOD32 Antivirus 3.0.551 i ESET Smart Security 3.0.551 prawdopodobnie z serwisów udostępniających pirackie oprogramowanie, które opublikowały je wcześniej. Wersje te co prawda nie zawierały nielegalnych kluczy aktywujących aktualizacje bazy definicji wirusów, natomiast nie oferują one również możliwość aktualizacji bazy bez posiadania zakupionej licencji. Jak można łatwo zauważyć takiej licencji kupić jeszcze nie można.

Produkt ESET Smart Security 3.0 dla indywidualnych użytkowników będzie dostępny w sklepach za kwotę około 150 zł. Natomiast sam program antywirusowy w wersji 3.0 ESET NOD32 Antivirus będzie można nabyć za około 100 zł. Oba produkty zawierają w tych cenach roczne subskrypcje na aktualizacje bazy wirusów i samej aplikacji do nowszych wersji.

Najprawdopodobniej oficjalna wersja testowa, umożliwiające pobieranie aktualizacji dostępna będzie w poniedziałek, wówczas pojawi się również w vortalu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama