ESET otwiera oddział w Krakowie

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma ESET, producent m. in. bardzo popularnego programu antywirusowego NOD32, podjęła decyzję o otwarciu w Krakowie polskiego oddziału Research & Development.

Zadaniem nowego ośrodka będzie doskonalenie zaawansowanych algorytmów ochronnych stosowanych w rozwiązaniach Smart Security i NOD32 Antivirus oraz badanie najnowszych trendów rozwoju wirusów, koni trojańskich, robaków, rootkitów i innych zagrożeń z sieci.

Naszym założeniem jest nieustanne otwieranie kolejnych oddziałów Research & Development w strategicznych lokalizacjach na całym świecie. Pozwoli nam to czerpać z umiejętności najlepiej wykwalifikowanych specjalistów - powiedział Richard Marko, Chief Technology Officer w firmie ESET. - Oddział w Krakowie jest doskonałą szansą i ogromnym krokiem naprzód w realizacji naszych długoterminowych planów - dodał Marko. Główna siedziba firmy znajduje się w Bratysławie na Słowacji. Obecnie ESET posiada swoje oddziały również w San Diego, Bristolu, Buenos Aires oraz w Pradze.

Wkrótce zostanie ogłoszona rekrutacja do polskiego oddziału ESET. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zostaną opublikowane już wkrótce na polskiej witrynie producenta.

© dobreprogramy

Komentarze