ESET poszukuje pracowników on-line

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

ESET, producent znanych rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń obecny już w ponad 110 krajach świata, w tym w Polsce, rozszerza swoją działalność w naszym kraju. Firma w czerwcu poinformowała o otwarciu w Krakowie oddziału Research & Development i teraz poszukuje specjalistów IT, którzy będą pracować nad przyszłymi wersjami NOD32 i Smart Security.

Tryb rekrutacji, na jaki zdecydował się ESET nie należy do najczęściej spotykanych i warto o nim wspomnieć. Oprócz tego, że firma czeka na tradycyjne zgłoszenia chętnych do pracy, udostępniona została także rekrutacja on-line. Dzięki temu każdy może sprawdzić, czy posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane na danym stanowisku - najpierw odpowiadając na pytania w quizie, a następnie rozwiązując zadanie analityczne. Rozwiązanie zadania polega na znalezieniu haseł zakodowanych w pliku exe, opisanie sposobu działania analizowanego pliku oraz metody użytej do analizy.

Więcej informacji na temat powstającego oddziału R&D w Polsce i pracy w ESET można znaleźć na polskich stronach firmy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie