ESKK LinguaPlus Deutsch Czasowniki z przyimkami

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne języki obce
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program multimedialny ESKK LinguaPlus Deutsch "Czasowniki z przyimkami" służy do efektywnej nauki czasowników w połączeniu z występującymi z nimi przyimkami. Jest to jedno z najważniejszych zagadnień w trakcie nauki języka, szczególnie na początku, albowiem w języku niemieckim czasowniki wyrażające daną czynność często łączą się z zupełnie innymi przyimkami niż w języku polskim. Na przykład po polsku oburzamy się "na kogoś", a po niemiecku "nad kimś" (empören sich über).

Program zawiera intensywne ćwiczenie 200 najczęściej używanych czasowników z przyimkami, 5 modułów ćwiczeniowych (w tym gra językowa) - w sumie 1000 bogato ilustrowanych ćwiczeń oraz 2 poziomy zaawansowania. Ponadto w programie istnieje możliwość wyboru odpowiedniego poziom zaawansowania nauki, na każdym poziomie zaawansowania korzystania z narzędzia rejestrującego skuteczność nauki, a także tworzenia własnych zestawów ćwiczeń do ponownego przerobienia. Program polecany jest w szczególności osobom uczącym się niemieckiego na poziomie początkującym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!