r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ESL Event 3.7.7

Strona główna iOS Wiadomości Targi, konferencje i wydarzenia

ESL Event to aplikacja poświęcona wielkiemu świętu e-sportu, czyli Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Program przeznaczony jest na iPhone'y, iPady oraz iPody Touch.

Dzięki aplikacji będziemy mieli dostęp do kalendarza wydarzeń zaplanowanych podczas katowickiego Intel Extreme Masters, opisu rywalizujących drużyn oraz zawodników, wyników na żywo, a także to prowadzonych na żywo transmisji wideo. Powiadomienia związane z wydarzeniami na IEM 2016 możemy zamówić w trybie push, wtedy będą one dostarczane na nasze urządzenie w czasie rzeczywistym. Będziemy mogli też podejrzeć, co o Intel Extreme Masters 2016 pisze się w mediach społecznościowych.

r   e   k   l   a   m   a

Warto też zajrzeć na stronę internetową ESL Gaming, na której również będą relacjonowane wydarzenia z Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejki jeszcze dłuższe. Będzie kolejny rekord frekwencji? #IEM2016

13
ROZRYWKA 04.03.2016 | Tomasz Wrzesień

Niejeden pewnie wspomni, jak to przed rokiem pierwszego dnia finałów Intel Extreme Masters nie było pod Spodkiem w Katowicach kolejek do wejścia i będzie miał rację. Nie zapominajmy bowiem, że poprzednio impreza rozpoczęła się od dnia tak zwanego biznesowego, z prywatnym wstępem wyłącznie za okazaniem biletu. Obecnie z niego zrezygnowano, co oznacza, iż z daleka widać tłumy już od samego początku. Chyba znów rekord frekwencji zostanie pobity. Ostatnio mieliśmy 104 tysiące zwiedzających. Jeśli ktoś nie miał szczęścia przy próbie kupna biletu w jednej z dwóch tur (rozchodziły się w kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.