EURO 2016 Head Soccer EURO 2016 Head Soccer

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

EURO 2016 Head Soccer to osadzony w komiksowych realiach symulator gry w piłkę nożną, nawiązujący do mistrzostw Europy Euro 2016.

Gra nie ma wiele wspólnego z realnym futbolem, poza dwoma bramkami, zieloną murawą, piłką i zawodnikami, którzy są karykaturami realnie grających piłkarzy. Do wyboru mamy reprezentacje, które wywalczyły awans na Euro 2016, a gdy wybierzemy, aplikacja sama przydzieli nam zawodnika.

Do wyboru mamy kilka trybów zabawy: Survival (z losowo dobranym rywalem, którego musimy pokonać używając wszelkich środków), ligę (gramy z każdym z zespołów Euro 2016, walcząc o najwyższe miejsce w tabeli), mecz towarzyski oraz Puchar (w tym trybie gramy w grupach, które jednak są inne niż te podczas prawdziwego Euro 2016).

Zabawa toczy się w szalony sposób. Mecz trwa ok. minuty, w tym czasie piłka spada wszędzie, a my możemy strzelać, a także kopać naszego rywala, przepychać go i stosować sztuczki, które dodadzą mocy naszym uderzeniom. Piłkę możemy uderzać nogą, głową, możemy też ją wepchnąć do bramki razem z przeciwnikiem. Wygrywa ten, kto zdobędzie więcej bramek w określonym czasie.

Za zwycięstwa w grze dostaniemy wirtualną walutę, której możemy użyć do zakupu dodatkowych usprawnień dla naszego zawodnika. Te elementy są też dostępne za pomocą mikropłatności. Prawdziwe pieniądze przydadzą się też, by wyłączyć reklamy, których w grze znajdziemy sporo.

Aplikację można zintegrować z usługą Gry Google Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!