r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EVE Online 15.03.1129394

Strona główna Mac Gry RPG i MMO
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EVE Online to klient świetnej, choć skomplikowanej gry MMO z elementami RPG, której akcja rozgrywa się w kosmosie. Gracz może wcielić się w przedstawiciela jednej z czterech ras i przyłączyć do korporacji, gdzie będzie brać udział w operacjach z wieloma innymi graczami.

EVE Online jest grą o bardzo rozbudowanej ekonomii, w której to gracze zdobywają materiały, budują przedmioty, handlują i decydują o cenach. Do pracy nie wystarczy statek – trzeba też opracować dla niego odpowiednie wyposażenie, zależne od potrzeb chwili i umiejętności postaci. Warto wiedzieć, że umiejętności zdobywane są nie przez punkty doświadczenia, ale z czasem. Postać uczy się niezależnie od tego, czy gra jest akurat włączona.

r   e   k   l   a   m   a

EVE Online daje graczom ogromną przestrzeń, w której gracze mogą wcielać się w dowolne role. Pilot może zostać stróżem prawa, piratem, górnikiem, handlarzem, producentem, przemytnikiem bądź logistykiem. Gracze mogą wypełniać misje zadane przez NPC albo samodzielnie znajdować sobie zajęcie w wybranym zakątku kosmosu.

Społeczność EVE Online jest ogromna, a wokół świata powstają komiksy i literatura. W grę można pograć za darmo przez pierwsze 14 dni po założeniu konta. Potem trzeba kupić subskrypcję, płacąc prawdziwymi pieniędzmi lub walutą w grze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W EVE Online można grać za darmo. Sprawdź też narzędzia dla grających

34
ROZRYWKA 15.11.2016 | Anna Rymsza

Nadszedł dzień, na który czekało wielu miłośników gier online i kosmicznych strategii – EVE Online (znana też jako Excel Online) od dziś jest dostępna częściowo za darmo. W kosmiczne MMO można grać bez płacenia nie tylko przez 2 tygodnie okresu próbnego, ale bez limitu czasowego, choć z pewnymi ograniczeniami postaci. EVE działa na Windowsie i macOS, częściowo wspierany jest również Linux. EVE Online jest grą pod wieloma względami fascynującą. Przede wszystkim jest bardzo rozbudowana i wymaga współpracy i strategii, by osiągnąć sukces. Walki wymagają wysokich umiejętności strategicznych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.