EVE Online EVE Online 15.03.1129394

Strona główna Mac Gry RPG i MMO
Pobierz program

EVE Online to klient świetnej, choć skomplikowanej gry MMO z elementami RPG, której akcja rozgrywa się w kosmosie. Gracz może wcielić się w przedstawiciela jednej z czterech ras i przyłączyć do korporacji, gdzie będzie brać udział w operacjach z wieloma innymi graczami.

EVE Online jest grą o bardzo rozbudowanej ekonomii, w której to gracze zdobywają materiały, budują przedmioty, handlują i decydują o cenach. Do pracy nie wystarczy statek – trzeba też opracować dla niego odpowiednie wyposażenie, zależne od potrzeb chwili i umiejętności postaci. Warto wiedzieć, że umiejętności zdobywane są nie przez punkty doświadczenia, ale z czasem. Postać uczy się niezależnie od tego, czy gra jest akurat włączona.

EVE Online daje graczom ogromną przestrzeń, w której gracze mogą wcielać się w dowolne role. Pilot może zostać stróżem prawa, piratem, górnikiem, handlarzem, producentem, przemytnikiem bądź logistykiem. Gracze mogą wypełniać misje zadane przez NPC albo samodzielnie znajdować sobie zajęcie w wybranym zakątku kosmosu.

Społeczność EVE Online jest ogromna, a wokół świata powstają komiksy i literatura. W grę można pograć za darmo przez pierwsze 14 dni po założeniu konta. Potem trzeba kupić subskrypcję, płacąc prawdziwymi pieniędzmi lub walutą w grze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!