r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EVE Pirate's Little Helper 1.7.1.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EVE Pirate's Little Helper to drobne narzędzie dla grających w EVE Online i trudniących się piractwem. Program pozwala między innymi wygodniej przeglądać listę obiektów znalezionych przez skaner kierunkowy i agreguje informacje o tym, jaka postać jest aktualnie w jakim statku. Ponadto pozwala przeglądać mapę pod kątem aktów agresji i strat.

Pomocnik działa jako nakładka na grę. Po zaznaczeniu odpowiedniego okna (local, wyniki skanowania) uzupełnia widoczne dla gracza informacje o więcej szczegółów, które mogą być pomocne podczas prowadzenia pirackich działań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.