r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EVE: Valkyrie grą na debiut gogli Oculus Rift. Urządzenie Latency Tester już open source

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Pomysłodawcy gogli Oculus Rift zapowiadali niedawno, że bardzo poważnie myślą o porządnych grach dla swojego rozwiązania i już ogłosili pierwszą ważną produkcję, szykowaną na debiut produktu. To oczywiście EVE: Valkyrie, projekt przygotowywany przez CCP, twórców niesamowitego MMO EVE Online, jak również strzelanki Dust 514, osadzonej w tych samych realiach. Dzieło, które z początku było po prostu fanowską produkcją grupki pasjonatów z firmy, będzie demonstracją możliwości technologii VR.

Dobrą wiadomością dla deweloperów chcących zająć się przygotowywaniem gier dla Oculusa (ale nie tylko) jest zaś wieść o uwolnieniu projektu urządzenia Latency Tester. Zamiast chcąc sprawdzić opóźnienia gogli zamawiać go za 100 dolarów, można spróbować samemu zmontować tester taniej. Odpowiednie pliki, schematy plus firmware, pojawiły się na GitHubie, na licencjach kolejno Creative Commons Attribution 4.0 oraz Apache 2.0. Oczywiście mogąc sobie modyfikować to wszystko nie trzeba się ograniczać do pierwotnych założeń Testera i na jego bazie zrobić coś zupełnie innego.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.