EVGA Precision X1 EVGA Precision X1 1.1.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EVGA Precision X1 to narzędzie do monitorowania i podkręcania kart graficznych. Program jest dostępny do pobrania za darmo z oficjalnej strony firmy EVGA.

Benchmark GPU

Mamy tutaj do czynienia z nową wersją znanego programu, która doczekała się usprawnionego interfejsu użytkownika. Dzięki niemu mamy łatwiejszy i szybszy dostęp do poszczególnych rozwiązań oferowanych przez EVGA Precision X1. Możemy przede wszystkim przeprowadzić skanowanie, by sprawdzić, jak posiadana przez nas karta graficzna będzie sprawować się w skrajnych warunkach (różne opcje i tryby), a także czy poradzi sobie z uruchomieniem bardziej wymagających gier komputerowych w zadowalającej nas płynności.

Monitorowanie karty graficznej w czasie rzeczywistym

EVGA Precision X1 pozwala na śledzenie temperatury pracy rozmaitych części naszego GPU, w tym rdzenia i shaderów. Narzędzie umożliwia również podkręcanie procesora karty graficznej i wbudowanej pamięci oraz dostosowanie prędkości i krzywej wentylatora. Możemy utworzyć maksymalnie 10 różnych profili i swobodnie się między nimi przełączać, zmieniając łatwo i szybko optymalne ustawienia dla gier, filmów czy pracy. Na uwagę zasługuje możliwość sterowania diodami LED RGB zamontowanymi w wybranych układach.

Jeśli korzystamy z EVGA Precision X1, a często wykonujemy zrzuty ekranowe w grach, to nie musimy instalować specjalnie przeznaczonych do tego aplikacji, bowiem opisywany program umożliwia tworzenie screenshotów jednym przyciskiem.

EVGA Precision X1 – kluczowe cechy:

  • darmowe narzędzie do monitorowania i podkręcania kart graficznych
  • oferuje możliwość przeprowadzania testów wydajnościowych
  • łatwe i szybkie podkręcanie GPU, pamięci i nie tylko
  • pozwala na utworzenie 10 profili użytkownika
  • zawiera funkcję tworzenia zrzutów ekranowych

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!