EWA: Naucz się języka angielskiego EWA: Naucz się języka angielskiego 5.8.2

Strona główna Android Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
lub zeskanuj:

EWA: Naucz się języka angielskiego to godny polecenia i bardzo popularny mobilny kurs języka angielskiego dla osób w różnym wieku. W dosyć innowacyjny sposób pozwala przyswajać popularne słówka i zwroty a także konteksty, w których można je użyć.

Co oferuje aplikacja?

Aplikacja na tle konkurencyjnych rozwiązań wspierających naukę angielskiego oferuje sporą ilość zestawów słów i zwrotów, które dodatkowo opatrzone są krótkimi urywkami popularnych filmów i seriali. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikowi nie tyle opanować ich wymowę co poznać kontekst, w którym mogą być one wykorzystane.

EWA: Naucz się języka angielskiego dysponuje bazą ponad 40 000 fiszek, które pozwalają nam opanować większość niezbędnych do porozumiewania w języku angielskim słów. Program oferuje również przeszło 1000 książek w języku angielskim, które można czytać i łatwo tłumaczyć poprzez klikanie nieznanych wyrazów. Nie zabrakło również opcji audiobooków.

Aplikacja oferuje kilka poziomów trudności (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany) oraz kategorie tematyczne (podróż, biznes itp.). Oferowana opcja statystyk pozwala monitorować postępy w nauce i porównywać je z osiągnięciami znajomych.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • godna polecenia pomoc dydaktyczna do nauki języka angielskiego
  • spora baza fiszek i książek po angielsku
  • zwroty opatrzone są urywkami z seriali i filmów
  • kilka poziomów trudności i sekcji tematycznych
  • monitorowanie i porównywanie statystyk

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!