EXPERTool 11.2

Strona główna Windows Narzędzia Identyfikacja sprzętu i oprogramowania
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EXPERTool to darmowe narzędzie do posiadaczy kart graficznych firmy NVIDIA, które pozwala na monitorowanie i podkręcanie GPU oraz aktualizowanie BIOS-u.

Choć tak naprawdę wykonywanie powyższych czynności lepiej powierzyć zaawansowanym użytkownikom, EXPERTool jest bardzo prosty w obsłudze. Warto dodać, że program umożliwia także sprawdzenie temperatury karty graficznej, wykorzystania rdzenia i pamięci oraz pozwala na monitorowanie pracy wentylatora.

W aplikacji EXPERTool zdefiniujemy także kilku trybów pracy. Możemy je oczywiście zapisać, by później przełączać się między nimi w dowolnym momencie. Dzięki temu skonfigurujemy sposób działania karty graficznej w trakcie pracy czy też grania w gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!