EZfrags CS:GO Multihack 9.64

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EZfrags CS:GO Multihack to nic innego, jak pakiet darmowych cheatów (kodów) do sieciowej strzelanki Counter-Strike: Global Offensive, dzięki którym możemy zyskać nieuczciwą przewagę nad innymi graczami.

UWAGA! Korzystasz na własną odpowiedzialność!

Przed uruchomieniem EZfrags CS:GO Multihack warto mieć na uwadze fakt, że większość oszustów w grze Counter-Strike: Global Offensive otrzymuje bany od twórców, czyli mówiąc zwyczajnie - autorzy uniemożliwiają im dalszą grę.

Co zawiera EZfrags CS:GO Multihack?

Automatyczne celowanie, widzenie przeciwników przez ściany czy też możliwość wykonywania perfekcyjnych skoków to tylko przykłady ułatwień, jakie dostępne są w EZfrags CS:GO Multihack. Poszczególne cheaty aktywujemy po skorzystaniu z odpowiedniej kombinacji przycisków na klawiaturze. Szczegółowy wykaz skrótów dostępny jest w pliku tekstowym dołączonym do EZfrags CS:GO Multihack.

Najważniejsze cechy:

  • darmowe kody do Counter-Strike: Global Offensive
  • automatyczne celowanie, łatwiejsze skakanie, widzenie przez ściany i nie tylko
  • wykaz skrótów klawiaturowych dołączony do aplikacji
  • pamiętaj, że korzystanie z cheatów może poskutkować banem!

Uwaga!

  • Aby uzyskać dostęp do zawartości pobieranego archiwum należy wpisać hasło ezfrags.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!