EagleGet EagleGet 2.0.5.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EagleGet to darmowy program do pobierania danych z Internetu przy użyciu takich protokołów jak HTTP, HTTPS, FTP, MMS oraz RTSP. Dedykowany jest on użytkownikom, ceniących sobie proste i lekkie rozwiązania, które dodatkowo oferują intuicyjny i estetyczny interfejs graficzny.

Narzędzie pomimo, iż na pierwszy rzut oka wydaje się ograniczone funkcjonalnie to oferuje w zupełności wystarczający zbiór narzędzi, z pomocą których możliwe jest wygodne zarządzanie i pobieranie danych z Internetu. EagleGet integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera), oferując przy tym technologię wielowątkowego pobierania plików. Użytkownik może dowolnie konfigurować ilość wątków (maksymalnie 32), liczbę pobrań, limit transferu oraz czy ma być sprawdzana integralność pliku po ściągnięciu.

Program ponadto oferuje wsparcie dla protokołów proxy. Nie zabrakło również funkcji monitorowania systemowego schowka oraz przeglądarki, która pozwala zautomatyzować inicjację pobierania danych przy użyciu narzędzia, definiowania zachowania komputera po zakończonym pobieraniu czy też tworzenia harmonogramu pracy programu.

Zgodnie z zapowiedzią twórców w najbliższych wydaniach EagleGet pojawić się ma możliwość pobierania klipów z takich serwisów jak YouTube itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

zainstalował się
ściąganie, weryfikacja?, działanie
ocena użytkownika
01.03.2015 00:46 • Recenzja do wersji 2.0.3.1

Po kilku MB ściągania wyskakuje, że się nie może połączyć z serwerem i nie da się po przerwie kontynuować. Samo ściąganie to jest w przeglądarce, a tutaj bardziej szukamy czegoś co wspomaga ściąganie podziałem na kawałki niby są wątki, ale jakby ich nie było. Ważniejszą sprawą jest przerwa w ściąganiu nie z przyciśnięcia pauzy przez użytkownika, ale przez to, że serwer z plikiem ma ograniczenia np. ściągnie kilka mb i przerywa połączenie po pół godz. znów można byłoby wznowić, gdyby program na to pozwalał jednak zachowuje się podobnie jak przeglądarka przy ściąganiu przeglądarka robi myk i jakby plik był ściągnięty tylko brakuje mu jeszcze połowę jego rozmiaru, a eagleget nie może się ponownie połączyć z serwerem.

Automatyczna integracja z przeglądarkami chrome i opera, ładny i przejrzysty interfejs, brak denerwującego adaware
brak
ocena użytkownika
29.08.2013 13:36 • Recenzja do wersji 1.1.0.3

EagleGet to program którego szukałem, spełnia swoje zadanie w 100%. Wcześniej korzystałem z jDownloader, Orbit downloader i wielu, wielu innych, jednak po skorzystaniu z EagleGet wiedziałem że przy nim zostanę. Jak najbardziej polecam ! Działa 100x lepiej od wbudowanego w chrome :)