EagleGet EagleGet 2.1.6.40

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EagleGet to darmowy program do pobierania danych z Internetu przy użyciu takich protokołów jak HTTP, HTTPS, FTP, MMS oraz RTSP. Dedykowany jest on użytkownikom, ceniących sobie proste i lekkie rozwiązania, które dodatkowo oferują intuicyjny i estetyczny interfejs graficzny.

Narzędzie pomimo, iż na pierwszy rzut oka wydaje się ograniczone funkcjonalnie to oferuje w zupełności wystarczający zbiór narzędzi, z pomocą których możliwe jest wygodne zarządzanie i pobieranie danych z Internetu. EagleGet integruje się z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (Chrome, Internet Explorer, Firefox, Opera), oferując przy tym technologię wielowątkowego pobierania plików. Użytkownik może dowolnie konfigurować ilość wątków (maksymalnie 32), liczbę pobrań, limit transferu oraz czy ma być sprawdzana integralność pliku po ściągnięciu.

Program ponadto oferuje wsparcie dla protokołów proxy. Nie zabrakło również funkcji monitorowania systemowego schowka oraz przeglądarki, która pozwala zautomatyzować inicjację pobierania danych przy użyciu narzędzia, definiowania zachowania komputera po zakończonym pobieraniu czy też tworzenia harmonogramu pracy programu.

Zgodnie z zapowiedzią twórców w najbliższych wydaniach EagleGet pojawić się ma możliwość pobierania klipów z takich serwisów jak YouTube itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prostota obsługi, rozpoznawanie serwisów innych niż YouTube
Częściowe działanie 'na tajniaka', monity o wirusach
ocena użytkownika
26.04.2019 12:31 • Recenzja do wersji 2.0.5.20

Na plus na pewno to, że jak się włączy, to wystarczy kilka kliknięć i pobiera plik. Można użyć z integracją w przeglądarce, można jako niezależny program. Działa w tempie znanym użytkownikom Slimjeta, czyli sprawnie. I jest w stanie ponowić pobieranie pliku po zerwaniu połączenia. Nie podobają mi się natomiast monity antywirusa (ESET) po wejściu na stronie producenta, monity przy pliku, pakowanie na siłę rozszerzenia do przeglądarki i nie do końca przejrzyste zasady, na których to jest free (współdzielenie łącza?). Odnoszę niejakie wrażenie, że moje dane mogą wędrować, i dlatego wolę nie zostawiać tego programu uruchomionego bez potrzeby.

zainstalował się
ściąganie, weryfikacja?, działanie
ocena użytkownika
01.03.2015 00:46 • Recenzja do wersji 2.0.3.1

Po kilku MB ściągania wyskakuje, że się nie może połączyć z serwerem i nie da się po przerwie kontynuować. Samo ściąganie to jest w przeglądarce, a tutaj bardziej szukamy czegoś co wspomaga ściąganie podziałem na kawałki niby są wątki, ale jakby ich nie było. Ważniejszą sprawą jest przerwa w ściąganiu nie z przyciśnięcia pauzy przez użytkownika, ale przez to, że serwer z plikiem ma ograniczenia np. ściągnie kilka mb i przerywa połączenie po pół godz. znów można byłoby wznowić, gdyby program na to pozwalał jednak zachowuje się podobnie jak przeglądarka przy ściąganiu przeglądarka robi myk i jakby plik był ściągnięty tylko brakuje mu jeszcze połowę jego rozmiaru, a eagleget nie może się ponownie połączyć z serwerem.