EarthTime EarthTime 6.10.4

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EarthTime wyświetla aktualne informacje o dacie, godzinie i pogodzie w wybranych częściach świata (baza danych zawiera ponad 120 tysięcy miast).

Użytkownik otrzymuje sporo opcji w zakresie dostosowania wyglądu głównego okna aplikacji, dzięki czemu może wybrać interesujące go miasta, by poznać datę i godzinę obowiązująca w określonym miejscu na Ziemi, a także zapoznać się z panującymi tam warunkami pogodowymi (temperatura, wilgotność, siła wiatru i ciśnienie atmosferyczne).

EarthTime pozwala również na dodanie niestandardowej lokalizacji (np. malutkich wiosek niedostępnych w bazie danych aplikacji) lub lokalizacji zbliżonej do głównego celu, co może okazać się przydatne w sytuacji, gdy nie znajdziemy wybranego miasta w bazie danych.

Warto również zauważyć, że EarthTime umożliwia także obserwowanie Ziemi w dzień oraz w nocy za pośrednictwem specjalnej mapy naszej planety zawartej w programie. Przedstawia ona nawet poziom zachmurzenia w danym regionie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!