reklama

EaseUS CleanGenius 3.2.4 Free

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS CleanGenius Free to wszechstronne i bezpłatne narzędzie do utrzymywania porządku w systemie Windows. Skupia ono w sobie funkcje, pozwalające na poprawę wydajności systemu operacyjnego, oczyszczania dysku ze zbędnych plików, dbania o prywatność oraz niwelowania zaistniałych w Windowsie błędów.

Program oferuje takie funkcje jak wykrywanie i usuwanie z systemu wszelakiego rodzaju błędów, historii przeglądanych stron, uszkodzonych plików, tworzenia kopii zapasowych zainstalowanych sterowników, kasowania wszelakich informacji o naszej aktywności na komputerze, optymalizowania wykorzystywanych zasobów systemowych, a także zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z Windowsem.

Funkcjonalność EaseUS CleanGenius Free obejmuje również narzędzie do zarządzania zainstalowanym na komputerze oprogramowaniem, menadżer procesów, opcje defragmentacji i oczyszczanie ze zbędnych komponentów dysku twardego oraz rejestru systemowego, funkcje odblokowywania plików zablokowanych z różnych przyczyn przez aplikacje, wyszukiwarkę plików, narzędzie do trwałego kasowania danych oraz ich dzielenia i szyfrowania.

Pomimo tak olbrzymich możliwości narzędzie jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Wykonanie najistotniejszych operacji ogranicza się niemalże do jednego kliknięcia myszką, które uruchamia proces wyszukiwania i niwelowania wszelakich nieprawidłowości.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 12.03.2016 17:37

@darek719: UWAGA, ukryty VIRUS !!!. Śpioch !!!, Budzi się i konsumuje; biblioteki, sterowniki .... Pozdrawiam; Polskich , Leniwych, Inżynierów z ograniczoną wyobraźnią i Tchórzliwych. Oczywiście zawsze agresywnych. -)

darek719   41 #5 29.10.2015 18:41

nie to co ccleaner ale też dobry program

  #4 05.07.2013 23:29

Do @ MM6521
Program ma możliwości konfiguracji.
1/Usług systemowych
2/Uruchamianych aplikacji
3/Motywów
4 - zakończenie
Wersja Pro
dot pkt 1 - wyłącza Uaktualnienie Systemu Windows,
Wyświetlanie innych komputerów w sieci, Skróty klawiaturowe, Drukarki, Udostępnianie plików w sieci, Wył. skanera i wsparcie DC,

  #3 15.11.2012 18:52

Program w wersji Free ma ograniczone możliwości.

  #2 14.11.2012 13:02

Znakomity program, GENIALNIE wyczyścił mi po jednokrotnym użyciu ważne biblioteki i pliki systemowe. Całe szczęście, że mam kopię systemu. Win7x64

MM6521   4 #1 02.10.2012 02:16

Turbo Boost” tool that does work (largely as it disables a load of Windows Services and hang the consequences – sadly you can’t configure which services get disabled, so will likely find yourself having to switch it off again if things don’t behave as they should).

*** Turbo boost narzędzie które pracuje w ten sposób że wyłącza wiele serwisów windows które spowalniają system i nie musza koniecznie pracować-Niestety nie ma opcji wyboru jakie funkcje systemu chcemy wyłączyć -program robi to intuicyjnie i dlatego ważne dla nas programy które chcemy aby działały będziemy musieli potem sami włączyć.
Pozatem dobry soft do trzymania porządku na komputerze.

reklama