EaseUS System GoBack 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS System GoBack to darmowe narzędzie, które tworzy kopię zapasową systemu operacyjnego przed instalacją Windows 10. Dzięki temu, jeśli zechcemy, będziemy mogli szybko przywrócić komputer do poprzedniej wersji okienek (Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1).

Po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows 10 użytkownik może napotkać rozmaite problemy związane z jego działaniem. Okazuje się bowiem, że niektóre zainstalowane programy nie są kompatybilne z nową wersją "okienek". Dodatkowo w sporadycznych przypadkach po zaktualizowaniu Windows 10 za pomocą usługi Windows Update dochodzi do nieoczekiwanej utraty danych zapisanych na dysku twardym. Nic dziwnego, że wielu użytkowników nie decyduje się na aktualizację Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1 do Windows 10 nawet pomimo tego, że jest ona w pełni darmowa.

EaseUS System GoBack okazuje się być zatem ciekawą opcją dla osób, które chcą przekonać się, co ma do zaoferowania Windows 10, ale obawiają się rozmaitych konsekwencji. Opisywany program zapewnia stuprocentową ochronę komputera i pozwala na skorzystanie ze wspomnianej kopii zapasowej przy pomocy jednego kliknięcia. Jeśli się na to zdecydujemy, nie będziemy musieli od nowa instalować posiadanych gier czy aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!