EaseUS Todo PCTrans EaseUS Todo PCTrans 12.2

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS Todo PCTrans to darmowe narzędzie, umożliwiające transfer danych pomiędzy komputerami w obrębie tej samej sieci (przewodowej lub bezprzewodowej). Nie będą nam już potrzebne zewnętrzne magazyny danych, aby wygodnie przenieść potrzebne pliki pomiędzy dwoma stacjami roboczymi.

Program w pierwotnym założeniu kierowany miał być do użytkowników migrujących z jednego komputera na drugi (bez względu na zainstalowany system), jednak aktualnie wykorzystywany jest przez użytkowników głównie do wygodnego transferu plików.

Umożliwia sprawne kopiowanie multimediów, dokumentów, a nawet zainstalowanych aplikacji (wraz z wszystkimi ustawieniami) pomiędzy urządzeniami z systemem Windows XP lub nowszym. Wystarczy, że zainstalujemy narzędzie na komputerach, pomiędzy którymi chcemy przenosić dane, nawiążemy połączenie i możemy przystąpić do procesu migracji.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna pozwala na nieograniczony transfer plików i przeniesienie maksymalnie dwóch aplikacji wraz z ustawieniami. Chcąc pozbyć się wspomnianego limitu należy wykupić płatną licencję na program w jednym z dwóch wariantów (Professional lub Technician). Więcej szczegółów na ten temat znaleźć można na stronie internetowej producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!