EaseUS Todo PCTrans 9.10

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS Todo PCTrans to darmowe narzędzie, umożliwiające transfer danych pomiędzy komputerami w obrębie tej samej sieci (przewodowej lub bezprzewodowej). Nie będą nam już potrzebne zewnętrzne magazyny danych, aby wygodnie przenieść potrzebne pliki pomiędzy dwoma stacjami roboczymi.

Program w pierwotnym założeniu kierowany miał być do użytkowników migrujących z jednego komputera na drugi (bez względu na zainstalowany system), jednak aktualnie wykorzystywany jest przez użytkowników głównie do wygodnego transferu plików.

Umożliwia sprawne kopiowanie multimediów, dokumentów, a nawet zainstalowanych aplikacji (wraz z wszystkimi ustawieniami) pomiędzy urządzeniami z systemem Windows XP lub nowszym. Wystarczy, że zainstalujemy narzędzie na komputerach, pomiędzy którymi chcemy przenosić dane, nawiążemy połączenie i możemy przystąpić do procesu migracji.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna pozwala na nieograniczony transfer plików i przeniesienie maksymalnie dwóch aplikacji wraz z ustawieniami. Chcąc pozbyć się wspomnianego limitu należy wykupić płatną licencję na program w jednym z dwóch wariantów (Professional lub Technician). Więcej szczegółów na ten temat znaleźć można na stronie internetowej producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 12.03.2016 17:20

@ann. (niezalogowany): Ten Programik, nic nie konfiguruje. Producenci czekają na naiwnych. Spróbuj skonfigurować dwa PC-y w LAN, ( pamiętaj o kablu " na skrętke ") np. z XP. Zobaczysz jak szybko polegniesz na polu ograniczonej wyobraźni akademickich programistów. Pomoc w powyższym systemie jest psychiczna, nie rzeczywista. -)

  #2 18.09.2014 18:45

@skocztu: Pewnie to dobry program jak ktoś ręcznie nie chce sobie po prostu konfigurować opcji w systemie.

skocztu   2 #1 18.09.2014 14:17

Prawie idealny, oczekiwany od lat, ale...poważną wadą jest brak wyboru plików do transferu, brak możliwości wyboru folderu do zapisu na drugiej maszynie. Można przenosić całe katalogi, ale nie można wybrać konkretnego pliku. Niby znakomity, a jednak jakby specjalnie popsuty. Straszny bałagan mi uczynił w komputerze.