EaseUS Video Editor EaseUS Video Editor 1.6.8.53

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EaseUS Video Editor to rozbudowane narzędzie do edycji materiałów wideo, które umożliwia nakładanie ciekawych efektów graficznych oraz efektów przejścia na swoje filmy.

Łatwa obsługa

Za sprawą EaseUS Video Editor możemy wykonywać szereg podstawowych czynności na edytowanych materiałach wideo, takich jak: przycinanie, dzielenie, obracanie, miksowanie dźwięków, przybliżanie obrazu i wiele, wiele innych. Rozmaite opcje udostępnione przez autorów powodują, że EaseUS Video Editor znajdzie uznanie wśród nowicjuszy, jak i zaawansowanych użytkowników.

Dodatkowe możliwości

EaseUS Video Editor obsługuje wiele formatów plików, w tym oczywiście te najpopularniejsze, jak np. AVI. Istnieje więc opcja importowania dowolnych filmów z dysku twardego, pamięci USB lub innych nośników, w tym kamer wideo, telefonów komórkowych, kamer internetowych i nie tylko.

Narzędzie oferuje funkcję udostępniania swoich materiałów za pośrednictwem internetu przez Facebooka, YouTube’a, Twittera lub e-mail oraz kopiowania ich do pamięci wewnętrznej lub na kartę SD wybranych urządzeń, takich jak np. iPhone’y czy smartfony. Wideo można również nagrywać na płyty DVD.

Najważniejsze cechy:

  • rozbudowany edytor materiałów wideo
  • umożliwia przycinanie, obracanie, przybliżanie obrazów i nie tylko
  • pozwala na importowanie filmów z innych źródeł
  • funkcja udostępniania wideo w internecie
  • opcja wgrywania filmów na smartfony i tablety oraz płyty DVD

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!