Eassos System Restore Eassos System Restore 2.1.0.640

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Eassos System Restore to łatwe w obsłudze narzędzie przeznaczone do wykonywania i przywracania kopii zapasowych systemu operacyjnego Windows. Charakteryzuje się ono intuicyjnym interfejsem graficznym oraz dużą szybkością działania (według zapewnień twórców archiwizacja i przywracanie danych odbywa się z prędkością przekraczającą 1GB/min).

Praca z programem opiera się o wbudowane kreatory, które prowadzą użytkownika przez proces wykonywania/przywracania backupu na każdym jego etapie. Oferowane funkcje, pozwalają na tworzenie pełnych kopii zapasowych, jak również archiwizowanie jedynie plików zmodyfikowanych od momentu poprzedniego backupu. Eassos System Restore pozwala odtwarzać stan systemu z utworzonych wcześniej kopii zapasowych na kilka sposobów. Zawarte w backupie dane przywrócimy z poziomu działającego systemu Windows, jak również przy użyciu startowego dysku USB tworzonego opcjonalnie z poziomu narzędzia.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!