r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Easter Bunny Run 1.1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Easter Bunny Run to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa, sposobem wykonania świetnie nawiązująca np. do Świąt Wielkanocnych. Wcielamy się w niej w zajączka, który przez cały czas ucieka przez rozległą planszę przed goniącym go głodnym niedźwiedziem.

Gra wygląda bardzo ciekawie pod względem graficznym, towarzyszy jej bardzo przyjemna dla ucha muzyka, przypominająca tę z kreskówek. W zabawie na początku sterujemy małym króliczkiem, bardzo podobnym do tego stosowanego w różnych materiałach związanych z Wielkanocą. Uciekamy przed niedźwiedziem, który przez cały czas nas goni, a gdy złapie, bez wahania zje. Zabawa jest bardzo podobna do popularnej gry Temple Run: tutaj też sterujemy postacią przesuwając palcem w lewo lub w prawo, w górę (by skoczyć) lub w dół (by się schylić). Oprócz niedźwiedzia, musimy uważać na przeszkody na naszej drodze, zauważać ostre zakręty, a jednocześnie zbierać diamenty i inne rzeczy (np. magnesy), które pomogą nam w zabawie.

r   e   k   l   a   m   a

Początkowo w grze sterować możemy jedynie wielkanocnym zającem. Ale w miarę postępów i zbierania kolejnych monet, będziemy mogli uzyskać dostęp do kolejnych postaci. Gra pozwala też korzystać z opcji mikropłatności, dzięki którym możemy nabyć nowych bohaterów gry lub rozmaite ułatwienia za prawdziwe pieniądze. Do dyspozycji mamy zaś osiem map.

Easter Bunny Run może być świetną grą, jeśli w trakcie świątecznego odpoczynku zamarzy się Wam lub Waszym dzieciom nieco luźniejszej rozrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.