Easter Bunny Run Easter Bunny Run 1.1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Easter Bunny Run to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa, sposobem wykonania świetnie nawiązująca np. do Świąt Wielkanocnych. Wcielamy się w niej w zajączka, który przez cały czas ucieka przez rozległą planszę przed goniącym go głodnym niedźwiedziem.

Gra wygląda bardzo ciekawie pod względem graficznym, towarzyszy jej bardzo przyjemna dla ucha muzyka, przypominająca tę z kreskówek. W zabawie na początku sterujemy małym króliczkiem, bardzo podobnym do tego stosowanego w różnych materiałach związanych z Wielkanocą. Uciekamy przed niedźwiedziem, który przez cały czas nas goni, a gdy złapie, bez wahania zje. Zabawa jest bardzo podobna do popularnej gry Temple Run: tutaj też sterujemy postacią przesuwając palcem w lewo lub w prawo, w górę (by skoczyć) lub w dół (by się schylić). Oprócz niedźwiedzia, musimy uważać na przeszkody na naszej drodze, zauważać ostre zakręty, a jednocześnie zbierać diamenty i inne rzeczy (np. magnesy), które pomogą nam w zabawie.

Początkowo w grze sterować możemy jedynie wielkanocnym zającem. Ale w miarę postępów i zbierania kolejnych monet, będziemy mogli uzyskać dostęp do kolejnych postaci. Gra pozwala też korzystać z opcji mikropłatności, dzięki którym możemy nabyć nowych bohaterów gry lub rozmaite ułatwienia za prawdziwe pieniądze. Do dyspozycji mamy zaś osiem map.

Easter Bunny Run może być świetną grą, jeśli w trakcie świątecznego odpoczynku zamarzy się Wam lub Waszym dzieciom nieco luźniejszej rozrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!