r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Easter Bunny Run 1.1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Easter Bunny Run to prosta, ale wciągająca gra zręcznościowa, sposobem wykonania świetnie nawiązująca np. do Świąt Wielkanocnych. Wcielamy się w niej w zajączka, który przez cały czas ucieka przez rozległą planszę przed goniącym go głodnym niedźwiedziem.

Galeria programu

Gra wygląda bardzo ciekawie pod względem graficznym, towarzyszy jej bardzo przyjemna dla ucha muzyka, przypominająca tę z kreskówek. W zabawie na początku sterujemy małym króliczkiem, bardzo podobnym do tego stosowanego w różnych materiałach związanych z Wielkanocą. Uciekamy przed niedźwiedziem, który przez cały czas nas goni, a gdy złapie, bez wahania zje. Zabawa jest bardzo podobna do popularnej gry Temple Run: tutaj też sterujemy postacią przesuwając palcem w lewo lub w prawo, w górę (by skoczyć) lub w dół (by się schylić). Oprócz niedźwiedzia, musimy uważać na przeszkody na naszej drodze, zauważać ostre zakręty, a jednocześnie zbierać diamenty i inne rzeczy (np. magnesy), które pomogą nam w zabawie.

Początkowo w grze sterować możemy jedynie wielkanocnym zającem. Ale w miarę postępów i zbierania kolejnych monet, będziemy mogli uzyskać dostęp do kolejnych postaci. Gra pozwala też korzystać z opcji mikropłatności, dzięki którym możemy nabyć nowych bohaterów gry lub rozmaite ułatwienia za prawdziwe pieniądze. Do dyspozycji mamy zaś osiem map.

Easter Bunny Run może być świetną grą, jeśli w trakcie świątecznego odpoczynku zamarzy się Wam lub Waszym dzieciom nieco luźniejszej rozrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.