r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Easter Day Coloring Book 8

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

Easter Day Coloring Book to aplikacja, która służy jako kolorowanka wielkanocna. Znajdziemy w niej mnóstwo nawiązujących do Świąt Wielkanocnych wzorów, które można dowolnie ozdabiać.

Ta aplikacja powinna przypaść do gustu zwłaszcza dzieciom. Pozwala bowiem dać się ponieść inwencji twórczej, ozdabiając dostępne w programie wielkanocne wzory (z króliczkami, kurczaczkami itp.), malując je 13 dostępnymi w aplikacji kolorowymi kredkami. Znajdziemy tutaj też gumkę myszkę, która pozwala szybko poprawić to, co stworzyliśmy na ekranie. Twórca programu zawarł w nim też małe ikony wielkanocnych jajek i kurczaczków, które można dodawać do grafik jak naklejki. Oprócz gotowych rysunków do wypełnienia wybranymi przez siebie kolorami, w aplikacji znajduje się też czysta kartka, na której można tworzyć dowolne, wymyślone przez siebie kreacje. Gotowe prace można zapisać jako zdjęcie w pamięci urządzenia, a także wygodnie udostępnić je dalej na Facebooku lub Twitterze.

r   e   k   l   a   m   a

Program jest dostępny bezpłatnie, ale wyświetla reklamy. Są one widoczne w dolnej części ekranu i nie utrudniają pracy z aplikacją.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.