Easter Day Coloring Book Easter Day Coloring Book 8

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Easter Day Coloring Book to aplikacja, która służy jako kolorowanka wielkanocna. Znajdziemy w niej mnóstwo nawiązujących do Świąt Wielkanocnych wzorów, które można dowolnie ozdabiać.

Ta aplikacja powinna przypaść do gustu zwłaszcza dzieciom. Pozwala bowiem dać się ponieść inwencji twórczej, ozdabiając dostępne w programie wielkanocne wzory (z króliczkami, kurczaczkami itp.), malując je 13 dostępnymi w aplikacji kolorowymi kredkami. Znajdziemy tutaj też gumkę myszkę, która pozwala szybko poprawić to, co stworzyliśmy na ekranie. Twórca programu zawarł w nim też małe ikony wielkanocnych jajek i kurczaczków, które można dodawać do grafik jak naklejki. Oprócz gotowych rysunków do wypełnienia wybranymi przez siebie kolorami, w aplikacji znajduje się też czysta kartka, na której można tworzyć dowolne, wymyślone przez siebie kreacje. Gotowe prace można zapisać jako zdjęcie w pamięci urządzenia, a także wygodnie udostępnić je dalej na Facebooku lub Twitterze.

Program jest dostępny bezpłatnie, ale wyświetla reklamy. Są one widoczne w dolnej części ekranu i nie utrudniają pracy z aplikacją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!