r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Easter Wallpapers ™ Free 1.2

Strona główna iOS Personalizacja Tapety i motywy

Easter Wallpapers Free to aplikacja, w której użytkownicy iPhone'ów oraz iPadów znajdą mnóstwo wielkanocnych zdjęć, które można ustawić jako tapetę na ekranie głównym urządzenia, dopasowując je w ten sposób do wielkanocnego nastroju.

Galeria programu

W aplikacji zawarto bardzo wiele fotografii (twórcy nie podają dokładnej liczby), które tematycznie nawiązują do Wielkanocy. Są zatem zdjęcia z jajkami, króliczkami, zajączkami, znajdziemy też wielkanocne szkice przypominające komiksy. Pliki możemy przeglądać po kolei, albo skorzystać z wyszukiwarki wbudowanej w program. Zdjęcia możemy zaś oznaczać jako ulubione, co ułatwi wracanie w przyszłości do najbardziej interesujących materiałów. Zdjęcia możemy udostępniać za pomocą wbudowanych w urządzenie aplikacji, a także poddawać je lekkiej obróbce zanim zdecydujemy się ustawić je jako tło pulpitu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje na Wielkanoc: z nimi ugotujesz, wyślesz życzenia i świąteczne kartki

19
OPROGRAMOWANIE 25.03.2016 | Łukasz Maślanka

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Znaleźliśmy więc dla Was aplikacje, dzięki którym smartfon lub tablet pomoże w przygotowaniu świątecznych potraw, pozwoli stworzyć wyjątkową świąteczną kartkę z życzeniami, a także dostarczy nieco wielkanocnej rozrywki. Wielkanocne gotowanie łatwiejsze z aplikacjami Smartfon lub tablet (niezależnie od systemu operacyjnego) może być całkiem przydatnym narzędziem w kuchni. I nie mamy tu na myśli, rzecz jasna, rozmaitych smartfono- lub tabletopodobnych wyrobów za mniej niż 200 zł, które można użyć jako podstawka pod kubek lub jako deska do…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.