Easy 7-Zip 0.1.6

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy 7-Zip to darmowy program do kompresji danych, który stworzony został na bazie popularnego 7-Zipa (w wersji 15.06). Oferuje on pełną funkcjonalność swojego protoplasty, a dodatkowo wprowadza szereg drobnych zmian i modyfikacji, mających na celu poprawę wygody pracy z narzędziem.

Program nie wprowadza żadnych zmian w samym silniku kompresji. W dalszym ciągu charakteryzuje się on wysokim stopniem kompresji w formacie 7z. Twórca, James Hoo, skupił się natomiast na modyfikacji opcji dostępnych z poziomu menu kontekstowego. Pojawiły się w nim ikony, a poszczególne funkcje zostały posegregowane. Wśród zmian względem oryginalnego 7-Zipa znajdziemy także możliwość minimalizowania okna postępu w trakcie dekompresji plików oraz opcje wyświetlania zawartości folderu docelowego i kasowania archiwów po wypakowaniu, znajdujących się w nich plików.

Easy 7-Zip obsługuje archiwa w formatach 7z, ARJ, BZIP2, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, FAT, GZIP, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, TAR, UDF, VHD, WIM, XAR, XZ, Z oraz ZIP. Poza możliwością podstawowej kompresji/dekompresji danych program umożliwia także porównywanie i generowanie sum kontrolnych MD5, zabezpieczanie archiwów algorytmem AES-256 oraz tworzenie samorozpakowywujących się archiwów SFX.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!