Easy USB Creator Easy USB Creator 2.3.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Easy USB Creator to niewielkie i przydatne narzędzie, dzięki któremu stworzymy rozruchowe (bootowalne) nośniki USB na bazie dowolnego obrazu dysku w formacie ISO.

Prosta obsługa i brak konieczności instalacji

Opisywane narzędzie jest jednym z najprostszych w swojej kategorii. Nie wymaga instalacji (wersja portable) i po uruchomieniu wystarczy, że wskażemy odpowiedni plik ISO, podłączymy do komputera magazyn danych USB, a następnie klikniemy przycisk 'Create USB', który zainicjuje proces tworzenia bootowalnego nośnika.

Dzięki Easy USB Creator utworzymy m.in. bootowalne nośniki ze specjalistycznym oprogramowaniem antywirusowym, które pomogą zwalczyć infekcje wirusowe, nawet w przypadkach kiedy uniemożliwiają one prawidłowe uruchomienie systemu operacyjnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!