r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Easy Voice Recorder

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony

Easy Voice Recorder może z powodzeniem posłużyć jako nieskomplikowany i łatwo dostępny dyktafon, którego brakuje w większości aparatów z Androidem.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo szybka i prosta w obsłudze. W oknie rejestratora mamy podgląd na parametry i możliwą do osiągnięcia długość nagrania, która jest zależna od pamięci w urządzeniu. Darmowa wersja umożliwia nagrywanie w mono w jakości 16-bit oraz redukcję zakłóceń. Do wyboru mamy także trzy rodzaje kodowania dźwięku (pliki AMR, AAC i PCM). W wersji PRO dodatkowo dochodzi m.in. nagrywanie w Stereo, nagrywanie przez mikrofon Bluetooth czy organizowanie nagrań w folderach i zapisywanie plików na karcie SD (obecnie jest to pamięć telefonu).

Funkcjonalność, szybkość działania czy możliwość pauzowania nagrania to najważniejsze zalety tej aplikacji. Aplikacja ma także swój widżet, pozwalający na skorzystanie z podstawowych funkcji z poziomu ekranu. Niestety bezpłatna wersja to także liczne ograniczenia, przede wszystkim jakościowe. Telefon musi znajdować się blisko źródła dźwięku, by nagranie było zrozumiałe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
piotrek18l   7 #1 09.01.2014 19:32

Polecam programik. Bardzo dobry dyktafon z zaawansowanymi funkcjami.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.