Easy Voice Recorder Easy Voice Recorder

Strona główna Android Akcesoria Nagrywanie rozmów i dyktafony
Pobierz program
lub zeskanuj:

Easy Voice Recorder może z powodzeniem posłużyć jako nieskomplikowany i łatwo dostępny dyktafon, którego brakuje w większości aparatów z Androidem.

Aplikacja jest bardzo szybka i prosta w obsłudze. W oknie rejestratora mamy podgląd na parametry i możliwą do osiągnięcia długość nagrania, która jest zależna od pamięci w urządzeniu. Darmowa wersja umożliwia nagrywanie w mono w jakości 16-bit oraz redukcję zakłóceń. Do wyboru mamy także trzy rodzaje kodowania dźwięku (pliki AMR, AAC i PCM). W wersji PRO dodatkowo dochodzi m.in. nagrywanie w Stereo, nagrywanie przez mikrofon Bluetooth czy organizowanie nagrań w folderach i zapisywanie plików na karcie SD (obecnie jest to pamięć telefonu).

Funkcjonalność, szybkość działania czy możliwość pauzowania nagrania to najważniejsze zalety tej aplikacji. Aplikacja ma także swój widżet, pozwalający na skorzystanie z podstawowych funkcji z poziomu ekranu. Niestety bezpłatna wersja to także liczne ograniczenia, przede wszystkim jakościowe. Telefon musi znajdować się blisko źródła dźwięku, by nagranie było zrozumiałe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

niezawodność w wykonywaniu podstawowego zadania, integracja z Tasker i Locale, rozbudowane ustawienia
trudno dostrzec
ocena użytkownika
23.05.2017 23:06

To z pewnością jedna z najlepszych aplikacji tego typu na Androida. Program można z łatwością dostosować do swoich potrzeb dzięki rozbudowanym ustawieniom. Twórcy postarali się ponadto o proste profile dostosowane do różnych potrzeb (Notatki głosowe, Spotkania i wykłady, Muzyka i surowe nagranie), a także szybkie opcje wyboru jakości dźwięku. Dzięki temu nawet laik będzie mógł skonfigurować ten program do danej sytuacji i uzyskać jak najlepsze nagranie. Easy Voice Recorder integruje się z aplikacjami Tasker i Locale (aplikacje pozwalające na automatyzację). Dzięki temu możliwe jest w pełni automatyczne sterowanie procesem nagrywania (uruchomienie, pauzowanie, zakończenie, przełączenie stanu nagrywania) jeżeli tylko będą spełnione zdefiniowane przez nas warunki. Dla chętnych jest również opcja automatycznego przesyłania nagrań do Dropboxa lub Google Drive. Aplikacja w wersji bezpłatnej pozbawiona jest części wymienionych funkcjonalności, a także posiada wyświetlające się banery reklamowe.