reklama

EasyBrake 1.0.3.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EasyBrake to proste i niewymagająca narzędzie do konwertowania plików wideo pomiędzy różnymi, popularnymi formatami.

EasyBrake bazuje na popularnym i wydajnym silniku Handbrake, a także wspiera wielowątkowe transkodowanie plików wideo. Aplikacja posiada bardzo prosty oraz czytelny interfejs, a także wyróżnia się pełną automatyzacją konwersji plików wideo. Obsługuje następujące formaty: AVI, M2T, MKV, MP4, WTV, FLV i 3GP. Program pozwala na dokładne sprawdzenie jakości wygenerowanego pliku wideo, poprzez utworzenie specjalnej próbki, zawierającej fragment przekonwertowanego materiału wideo.

Przed rozpoczęciem procesu konwertowania użytkownicy mogą ręcznie skonfigurować poszczególne parametry pliku wideo. Do wyboru otrzymujemy opcje, które pozwalają ustawić wartość bitrate, rozmiar obrazu, kadrowanie, a także wybrać odpowiednie opcje związane z dźwiękiem - audio bitrate, język, głośność (dBA) oraz kanał dźwiękowy (Dolby Pro, stereo, mono, Dolby Surround). EasyBrake obsługuje również napisy oraz posiada gotowe profile, wspomagające zdefiniować format dla urządzeń przenośnych.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 06.09.2017 19:57

Co to za badziew....

stemil99   8 #5 29.10.2016 20:44

Wypróbowałem ale wracam do Freemake!!!

indy9o   2 #4 04.09.2015 09:36

Jak ktoś chce sobie przekonwertować jakiś film na mp4 do iPhone-a jednym kliknięciem to program jest idealny. Filmy są wysokiej jakości. Natomiast link tutaj nie działa i musiałem ściągnąć z innej strony.

Autor edytował komentarz.
M@RX   4 #3 06.01.2014 02:45

Potestowałem i usunąłem z dysku. Jeszcze jest niedopracowany. O ile przy formacie wyjściowym mkv jest w porządku, to z mp4 juz tak dobrze sobie nie radzi i często wywala błąd. Poza tym interfejs mi jakoś nie pasuje, mało wygodny wg mnie. Taki przerost formy nad treścią.

Autor edytował komentarz.
  #2 11.09.2013 08:01

Wywieście flagę, od wersji 1.0.0.0 program jest już w języku polskim ;)

supernovaGIZMO   6 #1 06.02.2013 17:19

Ten program mi z nieba spadł. Rewelacja !!!!!!!!!!!!

Wszystko działa jak należy, zero problemów.
Bye bye Freemake ;-)

Autor edytował komentarz.
reklama