EasyNetMonitor EasyNetMonitor 3.1.6.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

EasyNetMonitor to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie umożliwiające monitorowanie komputerów w sieci lokalnej.

Po uruchomieniu EasyNetMonitor zostaje automatycznie zminimalizowany do zasobnika systemowego, z którego możemy go wywołać prawym przyciskiem myszy. Należy to oczywiście zrobić, by móc dodać wybrane urządzenie do obserwowanych poprzez wypełnienie określonych pól widocznych na ekranie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie ma potrzeby wpisywania adresu IP danego peceta, bowiem wystarczy podać jego nazwę.

EasyNetMonitor oferuje funkcję wysyłania raportów za pośrednictwem e-maila. Aplikacja pozwala także na ustawienie powiadomień dźwiękowych.

Przed zainstalowaniem programu EasyNetMonitor trzeba pamiętać, że niektóre komputery z systemem operacyjnym Windows mają wyłączony protokół ICMP (internetowy protokół komunikatów kontrolnych), więc ich monitorowanie nie jest możliwe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!