r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ebooki i audiobooki również w ofercie Muve.pl

Strona główna Aktualności

Kolejny cyfrowa platforma dystrybucji w Polsce, z początku przeznaczona wyłącznie dla graczy, poszerza swoją ofertę o ebooki oraz audiobooki — po cdp.pl, w stronę literatury poszło także oto Muve.pl. Katalog startowy robi wrażenie, bowiem znajdziemy w nim już przeszło 22 tysiące różnorodnych pozycji. Dostępne są tutaj książki po polsku, ale też obcojęzyczne, swój kącik do tego ma również cyfrowa prasa. Oferta będzie stale uatrakcyjniana.

Rzecz jasna nie mogło obejść się bez promocji. Do 10 czerwca w niższej cenie można nabyć 30 tytułów mistrza grozy Stephena Kinga. Połowę taniej kosztują też kolorowe pozycje dla dzieci. Książki dostępne są w formatach ePUB oraz MOBI. Muve.pl zaznacza, że obserwuje trendy w kraju i stale myśli, jak by tu uatrakcyjnić życie rodakom szukającym sposobów na zabicie wolnego czasu. Oczywiste pytanie teraz to czy wkrótce doczekamy się filmów...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.