reklama

Ebooki i audiobooki również w ofercie Muve.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Kolejny cyfrowa platforma dystrybucji w Polsce, z początku przeznaczona wyłącznie dla graczy, poszerza swoją ofertę o ebooki oraz audiobooki — po cdp.pl, w stronę literatury poszło także oto Muve.pl. Katalog startowy robi wrażenie, bowiem znajdziemy w nim już przeszło 22 tysiące różnorodnych pozycji. Dostępne są tutaj książki po polsku, ale też obcojęzyczne, swój kącik do tego ma również cyfrowa prasa. Oferta będzie stale uatrakcyjniana.

Rzecz jasna nie mogło obejść się bez promocji. Do 10 czerwca w niższej cenie można nabyć 30 tytułów mistrza grozy Stephena Kinga. Połowę taniej kosztują też kolorowe pozycje dla dzieci. Książki dostępne są w formatach ePUB oraz MOBI. Muve.pl zaznacza, że obserwuje trendy w kraju i stale myśli, jak by tu uatrakcyjnić życie rodakom szukającym sposobów na zabicie wolnego czasu. Oczywiste pytanie teraz to czy wkrótce doczekamy się filmów...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama