r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ebooki po polsku w ofercie cdp.pl

Strona główna Aktualności

Uruchomiona pod koniec zeszłego roku platforma cyfrowej dystrybucji gier cdp.pl postanowiła poszerzyć swoją ofertę o coś nieco bardziej dla umysłu. Fani elektronicznej rozrywki zazwyczaj lubią po odejściu od komputera czy konsoli sobie w łóżku w spokoju jeszcze poczytać, dlatego też będą mogli od teraz zakupić w sklepie ebooki. Wszystkie pozycje dostępne będą w języku polskim. Na razie jest ich około 50, w tym popularne krajowe komiksy.

Cdp.pl stawia na znane formaty (przede wszystkim PDF, ePUB i MOBI), a także wprowadzanie nowych ebooków przynajmniej raz w tygodniu. Naturalnie nie mogło obejść się bez pierwszych promocji — w tej chwili nabywając cztery książki o Wiedźminie piątą dostajemy gratis. Warto też na pewno zwrócić uwagę na takie klasyki jak Podróż Smokiem Diplodokiem czy Skąd się bierze woda sodowa Tadeusza Baranowskiego, a także przygody Jeża Jerzego. W ofercie pojawiły się również „papierowe” RPG, z Neuroshimą na czele, zaś jeśli patrzeć po odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania, wkrótce doczekamy się ponadto różnorakich audiobooków.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.