r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ebookpoint 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Oficjalna aplikacja księgarni internetowej ebookpoint. Choć znajdziemy w niej książki z wielu różnych dziedzin to jej katalog słynie głównie z literatury fachowej i technicznej. W jego skład wchodzą także audiobooki.

Galeria programu

Aby móc korzystać z aplikacji, niezbędne jest posiadanie konta w serwisie. Jeżeli jeszcze go nie mamy, aplikacja przekieruje nas do strony www, w celu jego założenia. I to jest największa wada tego programu- przekierowania do przeglądarki. Wszystkie tytuły z katalogu jakie widzimy na ekranie, są tylko skrótami do strony www. Cały katalog również dostępny jest jedynie z poziomu przeglądarki internetowej.

Jedyna rzecz działająca z poziomu samej aplikacji to czytnik ebooków. Przy pobraniu możemy wybrać jaki format preferujemy. Program wspiera także audiobooki zakupione w serwisie. Zarówno czytnik jak i aplikacja do słuchania są dobrze przygotowane. Nie porywają wykonaniem interfejsu, ale posiadają wszystkie niezbędne opcje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.