r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Eclipse 4.6.3 (Neon)

Strona główna Mac Programowanie Środowiska programistyczne

Eclipse to środowisko programistyczne, w którym można pisać niemal każdym języku programowania i skryptowym. Program znany jest przede wszystkim z dobrego IDE dla Jacy, C/C++, JavaScriptu i PHP. Inne języki i platformy można doinstalować w postaci dodatków.

Przy instalacji możemy wybrać jeden z podstawowych pakietów. Jeśli Eclipse ma służyć do rozwijania projektów w Javie, wraz z IDE zainstalowany zostanie klient Gita, edytor XMP, Mynlyn, moduł Maven i WindowBuilder. Obsługę języków i dodatkowych usług można dowolnie łączyć, pobierając dodatki z cyfrowego „sklepu”, co daje niemal nieskończone możliwości.

Eclipse został wyposażony w debugger, zaś z dodatków można wybrać narzędzia do testowania, raportowania i profilowania programów. W przypadku projektów w Javie Eclipse może automatycznie wygenerować dokumentację na podstawie znaczników w komentarzach (Javadoc).

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hearthstone, Eclipse, Cthulhu, DreamWorks COLOR i Painter – najciekawsze programy tygodnia

17
20.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. W tym tygodniu przedstawiam głównie programy znane w odpowiednich kręgach, które zostały w naszej bazie zaktualizowane, pierwszy raz niekoniecznie darmowe. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Cthulhu Virtual Pet H.P. Lovecraft, który ma w Redakcji kilku miłośników, obchodziłby dziś 126 urodziny, więc zacznę od gry z Cthulhu w roli głównej. Cthulhu Virtual Pet to bardzo przyjemny „wirtualny Przedwieczny” dla Androida. Podobnie jak w innych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.