EdiRange EdiRange 1.12

Strona główna Android Narzędzia Zdalne pulpity i łączenie urządzeń
Pobierz program
lub zeskanuj:

EdiRange to oficjalna aplikacja do obsługi urządzeń firmy Edimax. Pozwala na zdalną obsługę ekspendera WiFi czyli wzmacniacza naszego sygnału.

Urządzenie jest przydatne zwłaszcza w sytuacjach gdy domowe WiFi nie dociera do wybranych pomieszczeń. Wystarczy wtedy umieścić je w odpowiednim miejscu, aby sygnał został rozesłany dalej. To właśnie kontrolę nad tym urządzeń umożliwia nam EdiRange.

Zaraz po uruchomieniu przywita nas okno konfiguracji. Obok na dole odnajdziemy pomoc. Warto się z nią zapoznać, aby zrozumieć lepiej zasady działania aplikacji i urządzenia. Poza informacjami odnośnie naszego połączenia, mocy sygnału itp. program oferuje także kontrolę rodzicielską. Dzięki temu możemy ograniczyć dostęp do sieci naszym pociechom. Za pomocą EdiRange możemy również przełączyć odbiornik w tryb uśpienia

Aplikacja posiada spolszczony interfejs, niestety dokonano go niechlujnie. Jego wykonanie również pozostawia wiele do życzenia. Wprawdzie to nie wygląd jest w tego typu programach najważniejszy, jednak coraz więcej konkurencyjnych rozwiązań dba także o ten element. EdiRange dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!