r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

EduCON 2006 we wrześniu

Strona główna Aktualności

Organizatorzy kwietniowej konferencji FreeCON, czyli Akademia Alternatywnych Systemów Operacyjnych (AASO i AASOC) wraz z Instytutem Społecznej Psychologii Informatyki i Komunikacji Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej zapraszają na pierwszą edycję ogólnopolskiej konferencji naukowej EduCON 2006 poświęconej wolnemu oprogramowaniu w edukacji i administracji.

Wstępna agenda obiecuje całkiem ciekawy zestaw tematów. Omawiane będą między innymi kwestie informatyzacji administracji państwowej, podpisu elektronicznego, E-learningu i informatyki w edukacji. Na ostatni dzień konferencji zaplanowany jest panel na temat "W sukurs idei informatyzacji szkół i urzędów".

Impreza odbędzie się w Instytucie Społecznej Psychologii Informatyki i Komunikacji w Warszawie w dniach 22 do 24 września 2006. Koszty uczestnictwa wynoszą od 48 zł (studenci i nauczyciele) od 96 zł dla firm. Rekrutacja uczestników już trwa, zapisywać można się do 8 września, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji. Szczegółowe informacje na stronach imprezy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.