Edukację czas zacząć! - nowa kategoria programów w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Wakacje dla uczniów się skończyły, rok szkolny powoli nabiera tempa. Za kilka dni skończy się również "czas relaksu" dla studentów. Nadszedł więc chyba dobry moment aby ruszyć ze wsparciem dla zmagających się z klasówkami lub kolokwiami.

Dziś uruchamiamy nową kategorię programów w ramach działu Programy, w vortalu - Edukacja i Nauka. Chcemy aby każdy z naszych Czytelników znalazł w nim aplikacje, które pomogą rozwijać zainteresowania, a także będą wspierać w zgłębianiu wiedzy, która nie bardzo daje się zgłębić ;-)

Nowy dział podzielony został na podkategorie dziedzinami aby znalezienie odpowiedniej pozycji było możliwie łatwe. Chcemy zadbać również o najmłodszych w związku z tym zamieściliśmy kategorię "Nauczanie początkowe", w której znalazły się programy edukacyjne kierowane do dzieci w wieku przedszkolnym, a także uczących się w młodszych klasach szkół podstawowych.

Oprócz programów wspomagających nauczanie kierowanych do uczniów w nowym dziale znaleźć można również aplikacje, z których z powodzeniem korzystać mogą studenci, a także pracownicy naukowi. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy stoją po drugiej stronie szkolnej barykady. Zamieszczamy więc także programy wspomagające pracę nauczycieli.

Dziś dział Edukacja i Nauka "ujrzał światło dzienne" jednak prace nad nim będą stale prowadzone, zdajemy sobie sprawę, że aby nasza propozycja mogła być uznana za kompleksową, musimy jej poświęcić jeszcze wiele pracy. Baza programowa będzie więc systematycznie powiększana. Chcemy aby w vortalu prócz aplikacji poświęconych popularnym dziedzinom wiedzy pojawiały się również pozycje, które pomogą osobom poszukującym wiedzy trudno dostępnej. Już teraz zamieściliśmy aplikacje, które do takich można zaliczyć jak choćby program do nauki języka migowego, program do nauki alfabetu morse'a czy też do nauki języka chińskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia powiększonego działu Programy.

© dobreprogramy
s